در طراحی دکوراسیون جوان چه نکاتی مهم است؟

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق جوان
زمان تقریبی مطالعه 3 دقیقه

به وبسایت و فروشگاه اینترنتی کپل پا خوش آمدید. ما در این مطلب قصد داریم تا در مورد طراحی دکوراسیون اتاق جوان و نکاتی که باعث میشود تا اتاق کودک شما را به اتاقی  زیبا و دلنواز تبدیل کندصحبت کنیم.برای طراحی دکوراسیون اتاق جوان بیایید از صفر شروع کنیم و قدم به قدم تمام نکته ها را مورد بررسی قرار دهیم.قبل از شروع به طراحی دکوراسیون اتاق جوان بایستی چند سوال از خودتان در مورد اینکه چه میخواهید و هدف شما از طراحی دکوراسیون اتاق نوزادچیست  و همجنین  خواسته های شما در طراحی چیست.

سوالاتی که در مورد دکوراسیون اتاق جوان میشود

  • اندازه اتاق یا فضایی که ما برای نوجوان خود در نظر گرفته ایم چقدر است؟
  • در دکوراسیون اتاق نوجوان خود بهتر است از چه اکسسوری هایی استفاده کنیم؟
  • رنگ مناسب اتاق پسر و دختر براساس سلیقه پدر مادر باشد یا نه؟
  • رنگ اتاق پسر و تاثیر روانشناسی رنگ ها بر روی پسر چیست؟
  • با طراحی دکوراسیون اتاق پسرانه ساده میتوان اتاقی بسیار زیبا داشت؟

اندازه اتاق و تاثیر آن در دکوراسیون اتاق جوان

در دکوراسیونی که قصد دارید برای نوجوان خود طراحی کنید مهمترین عامل تاثیر گذار،اندازه اتاق میباشد.متر و خط کش را بردارید و اتاق را اندازه بزنید و نقشه تمام اتاق را در اختیار داشته باشید و طراحی را روی کاغذ پیاده کنید.بر اساس اندازه اتاق و سرویس خواب نوجوان و تمام لوازمی که بنظر شما ضروری میباشد اتاق را با رعایت اصول فنگ‌شویی و فضای در دسترس طراحی کنید. اگر اتاق نوجوان شما فضای کمی دارد،پیشنهاد میکنیم مقاله دکوراسیون اتاق نوزاد در سطح جهانی را مطالعه کنید.نحوه‌ی چیدمان و رنگ اتاق و همچنین نورپردازی اتاق کمک بسیاری در بزرگتر جلوه دادن اتاق تاثیر دارد.

این مطلب را نیز ببینید  رنگ بندی سیسمونی نوزاد بر اساس رنگ ۲۰۱۹

در طراحی دکوراسیون اتاق پسر چه نکاتی مهم است

اتاق پسر در آینده مکانی برای پیشرفت و موفقیت برای او خواهد بود .و در صورتی که ما بتوانیم دکوراسیون اتاق پسر را به بهترین شکل ممکن طراحی کنیم ,به موفقیت و پیشرفت پسرمان کمک زیادی خواهیم کرد . به طورمثال اگر آرامش کودک بیشتر برای ما مهم است میتوان با استفاده از علم روانشناسی در دکوراسیون اتاق پسر ,اتاق را طوری طراحی کنیم که آرامش در تک تک نقاط اتاق احساس شود.رنگ های آرامش بخش بیشتر رنگ های سرد هستند و استفاده از رنگ سرد که شامل سبز آبی بنفش و تر کیب این رنگ ها کمک بسیاری میتواند در طراحی آرامش بخش دکوراسیون اتاق جوان به شما بکند.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق جوان

در طراحی استاندارد دکوراسیون اتاق جوان به موارد زیر توجه کنید

رنگ اتاق کودک

رنگ ها به سه نوع رنگ گرم ,رنگ سرد و رنگ خنثی تقسیم بندی میشود . از لحاظ روانشناسی , تاثیر هر رنگ روی کودک متفاوت خواهد بود و در صورتی که این تاثیر ها را بدانیم به راحتی میتوان از این علم به نفع خودمان ودکوراسیون اتاق پسرمان استفاده کنیم .اصولا اتاق پسر بایستی پر از طرح هایی باشد که پسر شما را به جنب و جوش و بازی و تخلیه انرژی سوق دهد.محل بازی کودک شما و همچنین محلی که برای رشد کودک در نظر میگیرید بسیار در این امر موثر میباشد.

 

نورپردازی اتاق پسر

در طراحی دکوراسیون اتاق پسر یکی دیگر از نکات مهم و اساسی زیبایی اتاق با نورپردازی است.برای استاندارد کردن نورپردازی اتاق جوان از روش های زیر استفاده کنید
• لایه های نوری زیبا و ساده برای اتاق استفاده کنید.

این مطلب را نیز ببینید  نکته هایی مهم در رابطه با دندان درد کودکان

• چراغ خواب های استاندار استفاده کنید (چراغ خواب استاندارد به چراغهایی گفته میشود که نور ملایم و غیر مستقیم دارند )

• نور مستقیم آرامش کودک را به هم میزند تار کننده‌ی نور میتواند مناسب باشد تا هم میزان روشنایی کم نشود و هم نور مستقیم خواب کودک شما را برهم نزند

• دیمر استفاده کنید ( تنظیم کننده شدت نور )

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق جوان

سرویس خواب نوجوان را چگونه انتخاب کنیم؟

خواب کودک یکی از مهمترین عوامل در آرامش کودک است و مهمترین عامل آرامش خواب ,محل خواب کودک است.سرویس خوابی برای اتاق کودک استفاده کنید که کودک در آرامش کامل بخواب برود.نکاتی در مورد انتخاب سرویس خواب استاندارد  مقاله‌ی فاکتورهای مهم در انتخاب سرویس خواب پسرانه میتواند منبع خوبی باشد.پیشنهاد میکنم حتما آن را مطالعه کنید.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق جوان

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button