بهتره تخت و کمد نوجوان بگیرم،یا تخت نوزاد-نوجوان؟

تخت و کمد نوجوان-سیسمونی کپل پا-تخت کیتی
زمان تقریبی مطالعه 4 دقیقه

دوراهی تخت و کمد نوجوان و تخت نوزاد-نوجوان

قبل از هر خریدی بهتر است اطلاعاتی از مشخصات،ویژگی ها و همچنین نیاز های خودمان داشته باشیم تا همیشه بتوانیم بدون احساس و کاملا منطقی خرید کنیم.اگر قصد خرید تخت و کمد نوجوان دارید بهتر است این سه فاکتور را قبل از خرید کاملا بررسی کنید.

زیرا اگر کنترل تصمیمات خودمان را به فروشنده بدهیم،احتمالا تنها میتوانیم خواسته‌ی فروشنده را برآورده کنیم و معیار های خودمان در خرید تخت و کمد نوجوان درنظر گرفته نخواهد شد.در ادامه این مقاله چند نکته مهم در مورد خرید تخت و کمد نوجوان و یا انتخاب تخت نوزاد-نوجوان بررسی میشود با کپل پا همراه باشید.

تخت بنفش-تخت و کمد نوجوان-سیسمونی کپل پا-
سرویس خواب نوجوان بنفش

استانداردهای تخت و کمد نوجوان

اندازه اتاق کودک، سایز استاندارد تخت نوجوان و همچنین جنس به کار رفته برای تخت نوجوان از معیار هایی است که حتما باید اطلاع داشته باشیم تا انتخاب عقلانی و درستی در خرید تخت و کمد نوجوان داشته باشیم.

  • اندازه اتاق کودک

اندازه اتاق کودک معمولا کوچکترین اتاق در منزل میباشد و بایستی با هومشمندی چیده شود.من پیشنهاد میکنم مقاله ما با عنوان خلاقانه ترین اتاق کوچک کودک را مطالعه کنید. در این مقاله در مورد تکنیک هایی برای بزرگتر نشان دادن اتاق و همچنین تاثیر روانشناسی رنگ روی اندازه اتاق صحبت شده است.

  • سایز استاندار برای تخت نوجوان

طول تخت نوجوان اصولا ۱۸۰ سانتیمتر و همچنین عرض تخت نوجوان بر اساس نیاز شما معمولا ۹۰ سانتیمتر و ۱۲۰ سانتیمتر میباشد.اما اگر اتاق کودک شما بزرگ یا کوچک میباشد و قصد سفارشی سازی تخت بر اساس اندازه دلخواه خود را دارید با ما تماس بگیرید تا سرویس خواب نوجوان را بر اساس نیاز و سلیقه شما تولید کنیم.

  • جنس تخت نوجوان

تخت و کمد نوجوان معمولا از ام دی اف وملامینه ،چوب و فلز ساخته میشود که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند که در مقاله عکس+قیمت تخت خواب پسرانه به طور مفصل توضیح داده شده است.

تخت و کمد نوجوان-سیسمونی کپل پا-تخت زرد و سیاه
سرویس چوبی نوجوان مشکی و خردلی

تخت نوزاد-نوجوان بخریم یا تخت و کمد نوجوان؟

تخت نوزاد نوجوان در بیشتر موراد انتخاب بهتری از تخت و کمد نوجوان میباشد زیرا:

  1. تخت نوزاد نوجوان هزینه‌ی شما را کاهش میدهد و شما تنها یک مرتبه برای تخت کودک خود هزینه پرداخت میکنید و بعد از رشد نوزاد این تخت به تخت نوجوان تبدیل میشود.
  2. اگر تخت نوزادی را خریداری کرده‌اید انتخاب مناسب شما تخت نوجوانی است و دیگر احتیاجی به تخت نوزاد-نوجوان نخواهید داشت.
  3. از قسمت انتهایی تخت نوزاد نوجوان میتوانید به عنوان میز تحریر یا میز آرایش برای دخترتان استفاده کنید
  4. تخت نوزاد نوجوان مدل های خلاقانه‌ای دارد و بسیار انعطاف پذیر تر از تخت نوزادی یا تخت و کمد نوجوان میباشد.

تخت و کمد نوجوان-سیسمونی کپل پا-تخت نوزاد نوجوان

اگر کودک ما بدخواب بود میتوان از نرده استفاده کرد؟

شرکت کپل پا همانطور که پیش تر گفته شد با رعایت استاندارهای تولید تخت،بعد از بررسی تغییری که شما میخواهید روی تخت اعمال کنید،سرویس خواب  مورد نظر شما را تولید میکند به عنوان مثال برای جواب این سوال نوعی نرده طراحی شده است که روی قید های کنار تخت خواب محکم میشود و میتوان براحتی بصورت کشویی بالا کشید و از تخت جدا کرد.

تخت و کمد نوجوان-سیسمونی کپل پا-نوجوان
تخت نوجوان با نرده

تخت و کمد نوجوان مدل تغییر پذیر مناسب کودک است یا خیر؟

بدون شک یکی از بهترین مدل ها برای خرید تخت و کمد نوجوان،مدل تغییر پذیر میباشد که در زمان نوزادی تخت نوزاد میباشد و یک طرف تخت بعد از رشد نوزاد برداشته میشود و دو عدد قید به کناره تخت اضافه میشود.همچنین نرده ها از تخت نوجوان جدا شده و تخت نوزادی ما به تخت نوجوان تبدیل میشود.

جمع بندی کپل پا در مورد تخت و کمد نوجوان

اگر قصد تهیه تخت و کمد نوجوان دارید حتما به اندازه اتاق کودک خود دقت کنید.مثلا اگر اتاق شما کوچک است از ویترین استفاده نکنید و یا استفاده از تخت نوزاد نوجوان شما را از خریدن دراور معاف میکند و همچنین تهیه شلف دیواری برای اتاق کودک به زیبایی اتاق نوجوان شما بسیار کمک میکندبرای زیباسازی اتاق کودک از استیکر و برچسب‌های موجود در بازار میتوانید استفاده کنید.یکی از مهمترین نکات در مورد تخت و کمد نوجوان ایمنی طبقات میباشد که برای این منظور حتما طبقات کمد را با چند پیچ اضافه محکم کنید تا حتی در صورت آویزان شدن کودک این طبقات جابه جا نشود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button