سیسمونی نوزاد پسر و دختر؛لیست کامل با (عکس و قیمت | تابستان ۹۸)

سیسمونی نوزاد-فروشگاه اینترنتی کپل پا-لوازم نوزاد
زمان تقریبی مطالعه 29 دقیقه

چرا مقاله سیسمونی نوزاد را بخوانیم؟

اگر در انتظار قدم نورسیده خود هستید،بدون شک تهیه و تدارک سیسمونی نوزاد جزء برنامه های ضروری و هیجان انگیز شما خواهد بود.داشتن اطلاعات کافی و مهم در مورد نحوه‌ی تهیه لیست سیسمونی نوزاد و همچنین لیست ضروری نوزاد،باعث میشود شما در خرید سیسمونی نوزاد،لوازم اضافی و کم کاربرد را از این لیست حذف کنید.وسایل سیسمونی نوزاد پسرانه با دخترانه متفاوت است اما از طرفی وسایل سیسمونی نوزادی هم هستند که در هر دو مشترک می باشند. از جمله وسایل سیسمونی نوزاد که ضروری هست و باید در دوران بارداری خریده شوند می توان به تشک، بالش، شیشه شیر، ملافه، رو انداز، جغجغه، پستانک و لباس نوزاد اشاره کرد.بسیاری از وسایل سیسمونی نوزاد نیز هستند که به صورت غیرضروری و در اثر عدم آگاهی خانواده خریداری می شوند. قنداق فرنگی، عروسک های پشمالو، چراغ خواب نوزاد و شلوار جوراب دار از جمله وسایل غیرضروری هستند.

زمان تقریبی مطالعه 29 دقیقه

رسم های قدیمی در مورد سیسمونی نوزاد

قدیم ندیهم ها چجوری سیسمونی خریداری میشده؟

شاید برای شما جالب باشد که رسم خرید سیسمونی نوزاد از کجا برای ما به یادگار مانده و چه تغییراتی در این رسم صورت گرفته است.سیسمونی نوزاد، پس از ماه ششم حاملگی و معمولادر ماه های آخر آن خریداری شده و فرستاده می شود. در گذشته سنت این بود که خانواده ی پدری عروس سیسمونی را تهیه می کرد و در روز ارسال سیسمونی نوزاد، خانواده ی پدری داماد را برای نهار دعوت می کردند و به مناسبت ورود قدم نورسیده جشن میگرفتند. امروزه نیز اینگونه رسوم ها البته با کمی تغییرات در هر قوم و شهری به صورت متفاوت وجود دارد.

معمولا در گذشته لیست سیسمونی نوزاد از موارد زیر تهیه می شده است :

یک تا هفت قباچه در سایزهای مختلف برای نوزاد یک روزه تا سه چهار ساله، کلاه کوچک از جنس ترمه برای تابستان و اطلس برای زمستان، لچک سفید، کمرچین، قنداق، گوشواره و النگو برای نوزاد دختر، تشکچه و بالش، یگ گهواره ی تابستانی و یک گهواره ی چوبی، رخت خواب و پستانی، عروسک پارچه ای برای نوزاد دختر و اسب چوبی برای نوزاد پسر، آرد برنج، زعفران و طلسم برای آل و … .امروزه این اقلام با کمی تفاوت تهیه می شوند، البته پایه ی اصلی سیسمونی نوزاد همان است ولی به صورت مدرن تر و راحت تر.از جمله وسایل اصلی سیسمونی نوزاد که پدر و مادر آن را برای نوزاد خود تهیه می کنند می توان لباس نوزاد،
وسایل حمل نوزاد، وسایل غذاخوری و تغذیه نوزاد، کالای خواب، بهداشت و حمام، دکوراسیون اتاق خواب کودک، اسباب بازی و … را نام برد.برای آسان تر کردن کار خود، می توانید یک لیست کامل از اقلامی که نیاز دارید تهیه کنید. اگر اولین بار است برای تهیه ی سیسمونی نوزاد اقدام می کنید، از طریق جست و جو در اینترنت می توانید یک لیست کامل تهیه کرده و باخیال راحت به خرید بپردازید.در این میان وبسایت کپل پا با هدف تامین مایحتاج کودک دلبند شما از بدو تولد تا مرحله نوجوانی و جوانی در زمینه انواع سرویس خواب نوزاد ، سرویس خواب نوجوان و سیسمونی نوزاد در خدمت خانواده های محترم می باشد.امکاناتی که این سایت فروشگاهی برای مشتریان عزیز از مراحل سفارش تا تحویل در منزل تدارک دیده است قابل توجه و شایان ذکر می باشد و همین طور برای سلیقه های مختلف و متناسب با وسع هر خانواده ای محصولات متمایز و شیکی توسط کادر مدیریتی و اجرایی این فروشگاه اینترنتی در نظر گرفته شده است

مهمترین سوالات در مورد تهیه لیست سیسموی نوزاد چیست؟

تهیه لیست کامل سیسمونی نوزاد در صورتی که نکات زیر را رعایت کنید بسیار لذت بخش و هیجان‌انگیز خواهد بود.اما گاهی اوقات پدر مادرها به این نکات توجه نمیکنند و معمولا یا از خرید خود راضی نیستند و یا اینکه تمام لوازم ضروری لیست سیسمونی را تهیه نکرده‌اند.نگران نباشد کپل پا این لیست را تهیه کرده است.قبل از انجام هر کاری در ابتدا به سوالات زیر پاسخ دهید تا بتوانید لیست منحصر به فرد خودتان را تهیه کنید:

• شما صاحب خانه هستید و یا مستاجر؟قصد نقل مکان دارید یا خیر؟
اینکه شما صاحب خانه هستید یا مستاجر،در انتخاب شما برای تهیه لیست سیسمونی تاثیر زیادی دارد.به طور کلی جابجایی باعث آسیب و خراب شدن لوازم خانه میشود.بنابراین اگر قصد جابجایی دارید تنها باید لوازم ضروری نوزاد را تهیه کنید.
• اتاق و یا مکانی که برای نوزاد اختصاص داده‌اید گنجایش چه مقدار از این لیست را دارد؟
پیشنهاد میکنم در این مورد مقاله ما در مورد تکنیک‌ها و خلاقیت در مورد اتاق کوچک نوزاد را مطالعه کنید
• نوزاد شمادر چه فصلی به دنیا می آید؟

خریدن لباس و لوازم خواب برای هر فصلی متفاوت است.برای خرید به هیچ وجه لوازم فصل‌های بعد را خریداری نکنید. زیرا ممکن است رشد نوزاد شما سریع‌تر و یا برعکس باشد.
• میزان بودجه‌ای که برای خرید سیسمونی نوزاد اختصتص داده‌اید چقدر است؟

بدون شک مهمترین نکته در تهیه این لیست بحث هزینه میباشد.اینکه با کم بودن بودجه لوازم ارزان قیمت بخریم ممکن است برای ایمنی نوزاد خطرناک باشد.پس ایمنی نوزاد و همچنین آرامش خواب نوزاد مهمترین نکات در مورد سیسمونی نوزاد خواهد بود
• جنسیت نوزاد چیست؟
دانستن جنسیت جنین از اسراف در خرید لوازم سیسمونی جلوگیری میکند. مقاله کپل پا در مورد علاءم واضح جنسیت جنین را حتما مطالعه کنید.

• اولویت ترتیب لیست سیسمونی نوزاد چگونه است؟

گاهی اوقات پدر مادر‌ها اقدام به تهیه و تیک زدن لیست سیسمونی نوزاد میکنند،اما به دلیل افزایش قیمت تا اواسط لیست که میرسند میزان بودجه‌ای که برای تهیه این لیست کنار گذاشته‌اند به پایان میرسد. این تقسیم بندی تنها برای این است که امروزه زرق و برق بازار و تنوع لوازم غیرضروری که برای نوزاد تولید میشود بشدت زیاد است ،در صورتی کغیر ه اولویت بندی نشود، میزان هزینه شما ،از برنامه ریزی خارج میشود. این تقسیم یندی به صورت زیر است:

۱٫ لوازم مهم و فوری: لوازمی که از بدو تولد برای نوزاد مورد استفاده قرار میگیرد مانند پوشاک و لوازم خواب و لوازم بهداشت

۲٫ لوازم مهم و غیر فوری:مانند لوازمی که چند ماهی زمان میبرد تا مورد استفاده قرار گیرد

در این مقاله سعی میکنیم تا بهترین ،بروزترین و کاملترین اطلاعات را در مورد تهیه لیست کامل سیسمونی نوزاد (هم سیسمونی نوزاد پسر و هم سیسمونی نوزاد دختر ) را دراختیار شما همراهان عزیز و محترم فروشگاه اینترنتی کپل پا قرار دهیم.همچنین نکاتی در مورد انتخاب لوازم ایمنی و بهداشتی که از اهمیت بالاتری برخوردار است را برای شما توضیح خواهیم داد.لطفا با ما همراه باشید.

کپل پا – سیسمونی نوزاد – لیست کاملی از سیسمونی نوزاد دختر و پسر – 1

لیست کامل تمام لوازم سیسمونی نوزاد

پوشاک نوزاد
زیر پیراهنی کفش   
زیرپوش زیر دکمه دار کلاه آفتاب گیر
سرهمی زانوبند
شلوار قنداق
پیراهن یا تیشرت گل سر برای دختر ها
شورت روسری
کلاه جالباسی
پیش بند جاجورابی
دستکش شلوار پیش سینه دار
دستمال گردن پیراهن دخترانه
جوراب و پاپوش انواع لباس مهمانی
جوراب شلواری شلوار جین
سرهمی روی لباس کفش روفرشی
تغذیه نوزاد
بالش شیر دهی شیشه شیر  
دستمال شیر دهی شیشه آب قند
دستمال آروغ سر شیشه
شیشه شور دستی پستانک
شیشه شور برقی جای پستانک
پیش بند بندآویز پستانک
پیش بند آستین دار شیر دوش برقی
سفره غذا شیر دوش دستی
دستگاه استریل بخار ظرف ذخیره شیر مادر
غذا ساز ظرف شیر خشک
فلاسک غذا پدسینه
قمهمه آب کیف نگهدارنده گرما
قاشق و چنگال شیر گرم کن
کاسه بشقاب
صافی آب میوه گیر
قابلمه دندانی
ظرف غذای بیرون ظرف شیشه دار
صندلی غذا مینی واشر
بشقاب چند قسمتی سینی غذا
لیوان نی دار لیوان در دار

 

سرویس خواب نوزاد
کیسه خواب(قنداق) تخت خواب نوزادی  
ساک حمل نوزاد تخت خواب نوزاد نوجوان
کیف وسایل نوزاد تخت خواب نوجوان
اسباب بازی موزیکال تخت خواب کاناپه ای
عروسک کوچک بی خطر تخت و پارک
پیش بند تخت کنار مادری
بالش غلت گیر تخت بین والدین
چراغ خواب محافظ تخت خواب
جغجغه ضربه گیر تخت خواب
نی نی لای لای پشه بند
تشک ملحفه نخی
سرویس خواب مسافرتی سرویس خواب نوزاد
پتو مسافرتی پتو
لوازم بهداشتی نوزاد
شیر دوش وازلین
پشه بند صندلی غذا خوری
زیرانداز پلاستیکی برای تعویض پوشک کیف وسایل نوزاد
شیشه شیر نوزاد جغجغه
پستانک پتوی ضخیم ترمناسب با سرمای هوا
فلاکس پتویی که دور نوزاد پیچیده شود
پد استریل کرم پیشگیری از سوختگی پا
بطری آب کودک شیشه شور
قطره چکان پیمانه دارو
سبد لباس مایع لباسشویی لباس
لگن آب فتق بند
مسواک انگشتی رخت آویز
زیرگردنی زیرانداز یکبار مصرف
لیوان آبمیوه خوری برس شیشه
حوله بزرگ صابون نوزاد
حوله کوچک ژل ماساژ
حوله کلاه دار نوزاد پودر شوینده لباس نوزاد
پوشک پودر بچه
کهنه نوزاد شامپوی بدن
ناخن گیر شامپوی سر
شربت گریب میکسچر کرم دست و صورت
اسفنج نرم و ضد حساسیت گیره لباس
پودر صابون دندان گیر ژلاتینی
پماد سوختگی تشکچه
دستمال مرطوب بدون عطر دماسنج
الکل سفید پنبه بهداشتی
گاز لگن توالت
پنبه پد تب بر
گوش پاک کن نوزاد تنظیف
لوسیون بعد از حمام کهنه شور
وان حمام کودک فین گیر نوزاد
سرنگ دارو کرم مرطوب کننده
سطل زباله کرم زینک اکساید
کرم ضد آفتاب لیف حوله ای
  دستمال نخی

 

سیسمونی نوزاد-فروشگاه اینترنتی کپل پا-اتاق نوزاد

اهمیت اتاق خواب نوزاد در پر کردن لیست سیسمونی نوزاد

طراحی اتاق نوزاد بهترین قسمت بچه‌دار شدن است. اگر بتوانید دکوراسیون اتاق نوزاد را به بهترین و بروزترین مدل‌ها طراحی کنید بدون شک از دیدن اتاق خواب نوزاد که حاصل طراحی دستان خودتان است بسیار لذت خواهید برد.کپل پا در این قسمت قصد دارد تا لوازم مربوط به اتاق خواب نوزاد و همچنین لوازم مربوط به خواب نوزاد را به صورت تخصصی بررسی کند تا شما بهترین انتخاب را برای تهیه لیست سیسمونی نوزاد که مربوط به خواب نوزاد میباشد را داشته باشید اتاق نوزاد شامل چند انتخاب میشود

نکاتی در مورد انتخاب لباس نوزاد(سیسمونی نوزاد)

اهمیت لباس نوزاد در سیسمونی نوزاد

بی شک لباس نوزاد یکی از مهمترین اجزاء در سیسمونی نوزاد دختر و پسر است.همانطور که می دانید لباس نوزاد به دلیل تماس با پوست فرشته کوچکتان بایستی با دقت تمام انتخاب و خریداری شود.زمانیکه که فرشته دوست داشتنی شما این لباس را می پوشد، با توجه به اینکه مدام باید لباس ها را بشویید، کیفیت جنسی که خریداری می کنید از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.یقینا دلتان می خواهد لباسی را برای فرشته کوچکتان خریداری کنید که هم کیفیت بالایی داشته باشد و هم خیلی زود در گروه لباس های خراب قرار نگیرد. به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه به نکات مهمی که بایستی در زمان خرید لباس سیسمونی نوزاد دختر و پسر مورد توجه قرار دهید، بپردازیم.

کپل پا – سیسمونی نوزاد – لیست کاملی از سیسمونی نوزاد دختر و پسر – 16
در سیسمونی نوزاد شاهد انواع لباس نوزاد از بدو تولد تا چند سالگی برای کودک دلبندتان خواهید بود.برای انتخاب لباس نوزاد باید بسیار دقت کرد؛ زیرا نوزاد زود بزرگ می شود و تقبل هزینه های هنگفت برای خرید لباس های یک سایز بیهوده خواهد بود. بهتر است لباس هایی با سایز های مختلف به میزان کم و با کیفیت انتخاب کرده و خریداری کنید.
لباسی که انتخاب کرده اید باید نرم و گرم باشد و از سرما جلوگیری کند. همچنین باز و بسته کردن و پوشاندن و درآوردن آن راحت باشد. پارچه های کتان برای نوزاد از بهترین نوع پارچه ها هستند، زیرا الیاف آن طبیعی بوده و آلرژی ایجاد نمی کند.
از خرید لباس هایی که روبان با تزیینات اضافی دارند جدا خودداری کنید، زیرا ممکن جدا شده و کودک آن ها را ببلعد و خطر آفرین شوند.
لباس هایی انتخاب کنید که از سر پوشانده شوند و همچنین زیر دکمه داشته باشند تا از پهلوی نوزاد کنار نروند. ترجیحا لباس های سفید خریداری کنید تا آلودگی و کثیف شدن لباس به خوبی پدیدار شود.
در خرید پوشک حتما از ضد آلرژی بودن آن اطمینان پیدا کنید. همانطور که گفته شد پوست نوزاد بسیار حساس می باشد و ممکن است نسبت به مواد شیمیایی پوشک حساسیت پیدا کند.

رنگ لباس نوزاد در سیسمونی نوزاد؟

رنگی که برای سیسمونی نوزاد انتخاب خواهید کرد، اول از همه به سبک و سیاق خودتان و بعد به جنسیت فرشته کوچکتان بستگی دارد.
• جالب است بدانید: یکی از رنگ های پرمخاطب برای سیسمونی نوزاد پسر و دختر رنگ سفید است، منتها از آنجاییکه انتخاب رنگ به سلیقه پدر و مادر بستگی دارد باید به خودتان توجه کنید که چه رنگی را برای فرشته عزیزتان می پسندید و همان رنگ را انتخاب کنید.
• رنگ هایی همچون: آبی، لیمویی، صورتی، زرد و سبز هم در گروه رنگ های پرطرفدار است و می توانید برای نوزادتان از این رنگ ها خریداری کنید.

به سایز لباس نوزاد در تهیه سیسمونی نوزاد توجه کنید!
یکی از مهمترین مواردی که در زمان خرید لباس سیسمونی نوزاد پسر یا دختر باید به آن توجه کنید، تنگ نبودن لباس است. یادتان باشد نوزاد زیبای شما در حال رشد است و لباسی که برایش خریداری میکنید نباید تنگ و چسبان باشد، در واقع اگر لباس تنگ خریداری کنید، مجبور می شود سر ماه دوباره هزینه ی اضافه ای را بابت خرید لباس بپردازید.

همچنین لازم است بدانید:
• لباس تنگ برای فرشته کوچکتان هم آزاردهنده خواهد بود و باعث عرق سوز شدن در ناحیه ران می شود.
• بهترین مدل لباس برای نوزاد مدل هایی است که از عرض آزاد باشد و یا اینکه به خوبی کش بیاید تا در زمان عوض کردن لباس، دست های نوزاد اذیت نشود و به راحتی بتوانید لباس را به نوزاد بپوشانید.
• می توانید یک سایز بزرگتر از بدن نوزاد، لباس را انتخاب کنید، این یکی از روش های هوشمندانه است،
• چرا که تا ماه بعد لباس به خوبی اندازه نوزادتان می شود و در زمان تعویض لباس هم راحت تر هستید.

به دگمه های لباس نوزاد در خرید سیسمونی نوزاد توجه کنید!

یکی از چالش هایی که در زمان خرید لباس نوزاد خواهید داشت، مدل هایی است که با دگمه طراحی شده اند.
توجه به دگمه بسیار مهم است و بایستی از هر مدلی که خوشتان آمد، برای یکبار هم شده دگمه ها را باز و بسته کنید تا راحتی آنها را چک کنید.
یکی از دلایل مهم در این مورد، تعویص لباس کودک است و شما بایستی روزانه چندین بار کودک را تعویض کنید.
از این رو زمانیکه لباس های دگمه دار خریداری می کنید باید دگمه هایش را باز و بسته کنید تا اطمینان داشته باشید
وجود این دگمه ها باعث اذیت شدن نوزاد نمی شود. همچنین از خرید لباس هایی که دگمه های زیادی دارند خودداری کنید.

کپل پا – سیسمونی نوزاد – لیست کاملی از سیسمونی نوزاد دختر و پسر – 19

به یقه لباس در سیسمونی نوزاد دقت کنید!

برخی از لباس های نوزاد از یقه های چسب دار و برخی دیگر بدون چسب هستند و در زمان خرید بایستی به اینکه کدامیک از آنها برای نوزاد شما مناسب است توجه داشته باشید.
غالبا لباس هایی که یقه آنها با چسب، باز و بسته می شوند در زمان تعویض لباس نوزاد راحت تر است. همچنین روی شانه برخی از لباس ها یک دگمه طراحی شده است که این مدل لباس ها هم مناسب است. اگر هم راحتی بیشتری می خواهید به دنبال لباس هایی باشید که یقه ی گشادی دارند تا خیلی راحت به تعویض لباس بپردازید.

لباس های زیپ دار در سیسمونی نوزاد

لازم است بدانید: لباس های زیپ دار برای نوزادان مناسب نیست و بهتر است آنها را برای سال اول خریداری نکنید چرا که ممکن است در زمان تعویض لباس نوزاد با پوست برخورد کند و باعث آسیب و حساسیت شود.

الیاف لباس نوزاد در سیسمونی نوزاد

لباس نوزاد بایستی از الیاف نرم و پنبه ای درست شود تا پوست نوزاد را اذیت نکند، از این رو در زمان خرید لباس نوزاد پسر و دختر می توانید روی لباس دستی بکشید و اگر باعث آزار دست نشد می توانید با اطمینان آن لباس را برای نوزاد خود خریداری کنید.

زیرپوش نوزاد در سیسمونی نوزاد چگونه باشد؟

فرقی نمی کند مدل زیرپوش چطور باشد، منتها دگمه دار بودن آن ضروری است تا از پهلوهای نوزاد کنار نرود و سرما به بدن نوزاد نخورد. از این رو در زمان خرید زیرپوش نوزاد به دگمه دار بودن آن توجه لازم را داشته باشید.

کلاه برای نوزاد در سیسمونی نوزاد

کلاه برای نوزاد بسیار مهم است. بهتر است در تابستان از کلاه نخی و در زمستان از کلاه ضخیم خریداری کنید . لازم است بدانید: حرارت نوزاد صرفا از طریق سر از دست می رود از این رو باید در زمستان از کلاه هایی استفاده کنید که ضخیم است و از نوزاد حفاظت می کند.

چند دست لباس برای سیسمونی نوزاد لازم است؟

اینکه برای فرشته کوچکتان چند دست لباس خریداری کنید به خودتان و توان مالی شما بستگی دارد. منتها لازم است بدانید: خرید لباس سایز صفر برای نوزاد به تعداد زیاد توصیه نمی شود چرا که نوزاد شما روز به روز در حال رشد است و شما بایستی لباس سایز صفر را در جایی به عنوان یادگاری فرشته دلبندتان نگهداری کنید.
در عوض می توانید ۴ دست زیر پیراهنی، ۳ دست لباس دکمه دار، ۴ عدد کیسه خواب، ۱۱ جفت جوراب و چند عدد کلاه خریداری کنید. این لباس ها مدام به کارتان می آید و هر تعدادی که داشته باشید نیاز می شود.

میزان لباسی که باید به نوزاد خود بپوشانید!

لباس های چند لایه برای نوزاد مضر است و گرمای بیش از حد او را مریض می کند. برخی از پزشکان معتقد هستند که برای نوزاد بایستی از دو لایه لباس استفاده کنید. لایه اول شامل زیرپوش و لایه دوم لباس اصلی نوزاد است. پوشاندن زیرپوش فواید زیادی دارد، هم بدن نوزاد را گرم نگه می دارد و هم اگر لباس اصلی دگمه دار باشد
پوست نوزادتان را اذیت نخواهد کرد. کلاه هم برای گرم نگه داشتن نوزاد مهم است و می توانید در فصل زمستان از کلاه های ضخیم استفاده کنید و در تابستان نیز برای اینکه نور آفتاب نوزادتان را اذیت نکند می توانید از کلاه تابستانی استفاده کنید. جوراب هم برای نوزاد مفید است و پاهای نوزاد شیرین شما را گرم نگه می دارد.

آغوشی نوزاد در سیسمونی نوزاد

یکی از وسایل مهم، آغوشی است که با توجه به عمود قرار گرفتن نوزاد در آن، ستون فقرات شکل گیری صحیحی پیدا می کند. همچنین این وسیله با توجه به نزدیکی نوزاد، با پدر و مادر، باعث احساس امنیت در کودک می شود. آغوشی هایی هم برای نوزادان دوقلو طراحی و تولید شده است که می توانید از آن برای حمل فرشته های دوست داشتنی خود استفاده کنید. همچنین بهترین آنها مدلی است که با باز کردن زیپ این امکان را خواهید داشت که بتوانید آغوشی ها را از هم جدا کنید و یا به صورت تکی دوقلوها را حمل کنید. انتخاب مدل ها بر اساس سلایق پدر و مادرها خواهد بود.

نکات کلی در رابطه با لباس نوزاد برای سیسمونی نوزاد

چگونگی شستشوی لباس نوزاد مهم است و بایستی برای شستن آنها از شوینده ملایم استفاده کنید.
شوینده های قوی به دلیل ترکیباتی که دارند به پوست بدن نوزاد آسیب می رساند.
صابون هم برای شستشوی لباس ها مناسب است و می توانید از صابون برای شستشوی لباس ها استفاده کنید.
یادتان باشد لباس نوزاد را جدا از لباس های خودتان بشویید و برای از بین بردن لکه های لباس نوزاد بهتر است لباس ها را در اولین فرصت بشویید.

آغوشی نوزاد در سیسمونی نوزاد

چگونگی شستشوی لباس نوزاد مهم است و بایستی برای شستن آنها از شوینده ملایم استفاده کنید.
شوینده های قوی به دلیل ترکیباتی که دارند به پوست بدن نوزاد آسیب می رساند.
صابون هم برای شستشوی لباس ها مناسب است و می توانید از صابون برای شستشوی لباس ها استفاده کنید.
یادتان باشد لباس نوزاد را جدا از لباس های خودتان بشویید و برای از بین بردن لکه های لباس نوزاد بهتر است لباس ها را در اولین فرصت بشویید.

چگونه لباس نوزاد را بشوییم؟

یکی از وسایل مهم، آغوشی است که با توجه به عمود قرار گرفتن نوزاد در آن، ستون فقرات شکل گیری صحیحی پیدا می کند. همچنین این وسیله با توجه به نزدیکی نوزاد، با پدر و مادر، باعث احساس امنیت در کودک می شود. آغوشی هایی هم برای نوزادان دوقلو طراحی و تولید شده است که می توانید از آن برای حمل فرشته های دوست داشتنی خود استفاده کنید. همچنین بهترین آنها مدلی است که با باز کردن زیپ این امکان را خواهید داشت که بتوانید آغوشی ها را از هم جدا کنید و یا به صورت تکی دوقلوها را حمل کنید. انتخاب مدل ها بر اساس سلایق پدر و مادرها خواهد بود.

سیسمونی نوزاد-کپل پا-ظرف کودک

شامل قابلمه کوچک از جنس پیرکس یا چدن، کاسه، بشقاب و قاشق. شایان ذکر است با نخریدن لوازم غیرضروری مانند دستگاه استریل کننده، قنداق های ایرانی و فرنگی، بالش شیردهی و ست های به ظاهر جذاب لباس نوزاد، عملاً می توان در خرید سیسمونی نوزاد کمی صرفه جویی نمود.برای دیدن ظرف کودک میتوانید به وبسایت دیجیکالا نیز مراجعه کنید.

سیسمونی نوزاد-کپل پا-کالسکه نوزاد

کالسکه نوزاد چیزی است که در دوران قبل از بارداری با دیدنش، شور و شوق بچه دار شدن را احساس می کنید و بی شک با دیدن کوچولوهای دوستداشتنی درون آنها حس تازه ای را لمس کرده اید. در انتخاب کالسکه به جنس و برند آن توجه کنید و سعی کنید یک کالسکه خوب و با دوام بخرید. کالسکه نوزادی که در تصویر بالا میبینید مربوط به محصولات سایت آمازون میباشد.از دیگر لوازم حمل نوزاد می توان به کریر، روروئک و صندلی ماشین و نی نی لای لای اشاره داشت. اگر دارای اتومبیل می باشید، صندلی ماشین می تواند خطرات زیادی را از کودک شما دور سازد. از این رو برای نگهداری نوزاد داخل اتومبیل حتما از صندلی ماشین استفاده کنید.

سیسمونی نوزاد-اسباب بازی نوزاد-کپل پا

به فراخور وضعیت اقتصادی می توان، اسباب بازی هایی مانند عروسک، چرخ خیاطی و وسایل آشپزخانه را برای نوزادان دختر خرید. بهتر است در مورد پسران، وسایلی مانند قطار ، اتومبیل، هواپیما و توپ در سایز بزرگ خریداری نمود. با توجه به علاقه کودک به بردن وسایل بطرف دهان خود، بهتر است تا یک سالگی از اسباب بازی های بزرگ و قابل شستشو در رنگهای شاد، متنوع و مقاوم در مورد کودکان استفاده شود.

نکاتی در مورد سرویس خواب نوزاد

سرویس خواب نوزاد

یکی از اولویت‌های بسیار حیاتی در سیسمونی نوزاد سرویس خواب نوزاد میباشد. سرویس خواب نوزاد که شامل تخت خواب نوزاد،کمد،ویترین،دراور،شلف،پاتختی،میزآرایش و …. است. به طور کلی لوازم چوبی خواب نوزاد شامل موارد بالا میشود همچنین لوازم خواب که از فلز پلاستیک و… در ادامه مورد بررسی قرار میگیرد. از موارد دیگر سرویس خواب کودک و نوزاد نیز می توان، به درآور، آینه، کاناپه شیردهی و میز تحریر کودک اشاره داشت.این وسایل با توجه به امکانات مالی و سنجیدن نیاز واقعی، جهت تکمیل سرویس خواب کودک خریداری می شود.از وسایل مهم دیگر در سرویس اتاق خواب کودک، تشک، ملحفه، بالش، پتو و روانداز می باشد.حال به سراغ انواع تختخواب برویم

تخت نوزاد در سیسمونی نوزاد

برای انتخاب تخت نوزاد دقت زیادی داشته باشید و حتما به نکته‌هایی که در این مقاله به آن اشاره میشود توجه کنید.در ماه‌های ابتدایی برای نوزاد چند انتخاب دارید بعضی از پدرمادرها برای ماه اوله نوزاد از گهواره یا ننویی استفاده میکنند

کپل پا – سیسمونی نوزاد – لیست کاملی از سیسمونی نوزاد دختر و پسر – 13

گهواره برای سیسمونی نوزاد انتخاب خوبی است یا خیر؟

برای تخت های گهواره ای که در کنارآن از نرده استفاده میشود. هر چه فاصله این نرده ها کمتر باشد، هزینه تخت بالاتر می رود.منتها وجود نرده برای حفاظت از کودک بسیار مهم است.نکته ‌ی دیگری که در مورد نرده ها وجود دارد متجرک بودن آن است .ثابت بودن نرده ها ممکن است باعث کمر درد برای مادر در هنگام قرار دادن نوزاد شود.

ملحفه و بالش هم همانند تخت بسیار مهم و در گروه لوازم ضروری قرار می گیرندو در زمان خرید این دو آیتم بایستی به جنس آنها توجه کنید و ملحفه و بالشی را خریداری کنید که از الیاف طبیعی باشد

کپل پا – سیسمونی نوزاد – لیست کاملی از سیسمونی نوزاد دختر و پسر – 15
ابعاد و اندازه گهواره :نه آنقدر بزرگ باشد که نوزاد حرکت های اضافه داشته باشد ونه آنقدر کوچک که نوزاد جای تکان خوردن را نداشته باشد . موضوع ابعاد وقتی از اهمیت بالاتری برخوردار میشود که رشد کودک شما به سرعت و یا به کندی پیش برود. در این مواقع ابعاد خریداری شده برای گهواره با اندازه نوزاد شما همخوانی نخواهد داشت .
استحکام گهواره:حتما قبل از تحویل و یا خرید گهواره از مقاوت گهواره اطمینان حاصل کنید تا ازاتفاق‌های ناگوار جلوگیری کنید.
فاصله نرده‌ها: در صورتی که از نرده برای گهواره استفاده شده بود دقت کنید فاصله نرده‌ها حداکثر ۷ سانت باشد
چرخ دار بودن یا بدون چرخ بودن گهواره:بستگی به انتخاب شما گهواره میتواند چرخ دار یا بدون چرخ باشد.اما در صورتی که از گهواره چرخ دار استفاده کردید ،قفل چرخ بیسار اهمیت دارد و حتما قبل از خرید از سلامت قفل چرخ اطمینان داشته باشید.
اتصالات گهواره را امتحان کنید:از فروشنده از اصل بودن اتصالات و باکیفیت بودن آن سوال کنید امروزه اتصالات چینی و کره‌ای کیفیت خوبی دارند
تخت کنار مادری
تختهای کنار مادری بهترین انتخاب برای مادرهایی که دوست دارند به راحتی به نوزاد رسیدگی کنند میباشد.نکته ای که در مورد تخت کنار مادری اهمیت دارد این است که تخت کنار مادری باید هم ارتفاع تخت مادر باشد و همچنین پایه های تخت استحکام داشته باشد.

تخت نوزاد-نوجوان چقدر میتواند در هزینه ما صرفه جویی کند

ایرادی که از گهواره میتوان گرفت این است که از گهواره نوزاد تنها برای چند ماه میتوان استفاده کرد و بعد از چندماه قابل استفاده نیستند.اما در صورتی که بخواهید از هزینه های کلی برای تهیه گهواره و سپس برای تخت نوجوان کم کنید ،پیشنهاد ما به شما تخت نوزاد-نوجوان میباشد که خاصیت تبدیل شونده دارد.این تخت‌ها به گونه ای هسنتد که یک باکس در انتهای تختخواب قرار میگیرد و بعد از رشد کودک این باکس از انتهای تخت جدا میشود و تختخواب کودک به تخت نوجوان تبدیل میشود. عملا شما هزینه‌ای که برای تخت گهواره‌ای و تخت نوجوان خواهید کرد را بصورت چشمگیر کاهش داده‌اید.

برای سیسمونی نوزاد ،تخت دومنظوره و تخت سه منظوره چه تفاوتی دارند؟

تخت دومنظوره یعنی تخت تبدیل شونده از حالت نوزاد به حالت نوجوان و تخت سه منظوره علاوه بر این تبدیل در زمان نوزادی حالت گهواره ای دارد.

کپل پا – سیسمونی نوزاد – لیست کاملی از سیسمونی نوزاد دختر و پسر – 8

تخت دوطبقه در چه مواردی بیشتر قابل استفاده میباشد

خرید تخت برای نوزدان دوقلو جالب و هیجان انگیز است منتها در خیلی از مواقع دوقلوها در کنار یکدیگر بهتر می خوابند و خرید تخت مجزا برای آنها ضروری نیست. تخت دوطبقه برای خانواده هایی که دو فرزند دارند و میخواهنداز فضای اتاق بیشتر استفاده کنند،بسیار مناسب میباشد.ایده هایی برای تزیین اتاق دوقلوها ،مقاله ما برای زیباتر کردن اتاق دوقلو میباشد.می توانید یک تخت با استانداردهای تعریف شده خریداری کنید.همچنین یادتان باشد فاصله نرده ها را در نظر بگیرید و از خرید تخت هایی که ایمنی ندارند بپرهیزید.نکات مهم در زمان خرید تخت نوزاددر زمان خرید تخت باید آیتم های مهمی را رعایت کنید، در واقع قرار است نوزادتان در چند سال اول زندگی خود روی این تخت بخوابد،از این رو راحتی و توجه به استاندارد بودن تخت بسیار مهم است. اما به چه نکاتی توجه کنید!؟

کپل پا – سیسمونی نوزاد – لیست کاملی از سیسمونی نوزاد دختر و پسر – 9

همه چیز درمورد کمد سیسمونی نوزاد

کمد نوزاد در سیسمونی نوزاد

خرید کمد برای سرویس چوب سیسمونی نوزاد پسر و دختر ضروری استو می توانید تمامی لوازم و لباس های نوزاد را در داخل کشوها قرار دهید و از بخش بالایی کمد هم برای چیدمان اساب بازی ها استفاده کنید.در زمان خرید کمد به مواردی همچون شیشه نداشتن کمد توجه کنید، چرا که نوزاد به پرت کردن اشیا و لوازم عادت دارد و داشتن شیشه می تواند خطر آفرین باشد، همچنین کمدی را خریداری کنید که کشو داشته و این کشوها به آرامی باز و بسته شوند.نکات مهم در زمان خرید کمد نوزادغالبا کمدهایی که برای سیسمونی نوزاد پسر یا سیسمونی نوزاد دختر خریداری می شوند بایستی با توجه به رعایت چند نکته‌ی مهم باشد.چرا که در خیلی از مواقع کودکان از سر کنجکاوی هم شده تمامی لوازم کمد را به بیرون پرت می کنندو یا لوازم دیگری را در آن پنهان می کنند. از این رو به چند نکته ای که در ادامه گفته می شود توجه داشته باشید.

دوام کمد را ارزیابی کنید!

یکی از مهمترین نکات دوام و کارایی کمد است، بی شک شما می خواهید جنسی را خریداری کنیدکه برای چند سال کاربرد داشته باشد و نیاز به پرداخت هزینه مجدد بابت خرید کمد سیسمونی نوزاد پسر یا سیسمونی نوزاد دختر نداشته باشید.کمدی را انتخاب کنید که با رشد نوزاد شما همخوانی داشته باشد و بتوانیدپس از مدتی برای زیبایی بخشیدن به ظاهر آن، کمد را رنگ آمیزی کنید. همچنین توجه به جنس چوب هم در زمان خرید بسیار مهم بوده و حتی الامکان از جنس خوب و برندهای معروف خریداری کنید.

ساخت کمد در فضاهای بزرگ برای سیسمونی نوزاد

جالب است بدانید: برای فضاهایی که امکان ساخت کمد برای سیسمونی نوزاد پسر یا سیسمونی نوزاد دختر را دارید، بهتر استبه ساخت و طراحی کمد بپردازید. اینکار هزینه بیشتری دارد منتها تا سالهای سال برایتان ماندگاری خواهد داشت. از طرفی می توانید از بخش عظیمی از فضا استفاده کنید و یک کمد شیک و جادار بسازید و از تمام فضای مرده یک فضای کاربردی خلق کنید.

کپل پا – سیسمونی نوزاد – لیست کاملی از سیسمونی نوزاد دختر و پسر – 23

استحکام سرویس کمد در سیسمونی نوزاد بسیار مهم است

استحکام کمد بسیار مهم است و بایستی در زمان خرید به این نکته توجه داشته باشید، اغلب دیده شده لوازمی  که ایستادنی هستند با لق زدن و کمی تکان خوردن روی زمین واژگون می شوند. از این رو در زمان خرید کمد برای سیسمونی نوزاد دختر یا سیسمونی نوزاد پسر به استحکام کمد توجه لازم را داشته باشید.

شلف دیواری یرای تزیین کردن

شلف ها در واقع طبقاتی هستند که محل اتصالشان، پنهان بوده و به دیوار نصب می شوند.این شلف ها دارای کاربردی بالا در تزئینات اتاق می باشند. همچنین استیکرهای دخترانه، مانند قلب،گلهای زیبا، شمع و پروانه در تزئین دیوار بکار می رود.رنگ های زیبای سفید، صورتی، قرمز و زرد خاص نوزادان دختر است. بر عکس، از استیکر هواپیما، اتومبیل و قطاردر مورد پسران استفاده می کنند.رنگ های سفید، آبی، قهوه ای، قرمز و سبز خاص نوزادان پسر می باشد.

لوازم ایمنی برای سیسمونی نوزاد

تمام موارد بالا در صورتی که از ایمنی کافی برخوردار نباشد،بسیار خطرناک خواهد بود.ضربه گیر و لوازم ایمنی برای هریک از موارد لیست سیسمونی نوزاد وجود دارد که برخی از این موارد ضروری هستند

کپل پا – سیسمونی نوزاد – لیست کاملی از سیسمونی نوزاد دختر و پسر – 05

کپل پا برای کنترل هزینه لیست سیسمونی نوزاد چه خدمتی انجام داده است؟

کپل پا – سیسمونی نوزاد – لیست کاملی از سیسمونی نوزاد دختر و پسر – 3
برای خرید وسایل اتاق نوزاد نیازی به خرج های هنگفت نیست. شما می توانید با هزینه ی کمتر هم به نتیجه ی دلخواه برسید. کپل پا این امکان را به شما می دهد که با هزینه ی کم بهترین کیفیت را دارا شوید.فروشگاه کپل پا با حذف واسطه ها، سیسمونی نوزاد شما را تا پنجاه درصد زیر قیمت بازار به شما عرضه می کند. این فروشگاه با مزیت های بسیاری که دارد شما را به خرید از آن ترغیب می کند.

از جمله : ضمانت بازگشت وجه که امری بسیار مهم است.کپل پا این امکان را به مشتری می دهد تا اگر به هر دلیلی از کیفیت محصولات این فروشگاه رضایت نداشتید بدون قید و شرط وجه پرداختی شما بازگردانده شود. همچنین اگر تا یکسال بعد از خرید مشکلی در جابجایی و تعمیرات محصولات کپل پا داشتید، کارشناسان این مجموعه در خدمت گذاری حاضر می باشند.تحویل فوری و حمل رایگان نیز یکی از مزایای دیگری است که کپل پا را نسبت به دیگر فروشگاه ها برتر می سازد. اگر شما ساکن تهران یا کرج هستید، تنها بعد از گذشت هفت روز از سفارش، سیسمونی نوزاد خود را دریافت می کنید. آن هم بدون پرداخت هزینه ی اضافی حمل؛ اگر هم ساکن شهرستان هستید، تنها نصف هزینه ی بار را پرداخت می کنید.

این مجموعه با هدف رضایت مشتری سفارشات شما را در اسرع وقت با بهترین کیفیت و زیر قیمت بازار تولید می کند.در ادامه با توجه به توضیحات بالا اگر نیاز به اطلاعات بیشتر و مشورت با کارشناسان بخش فروش دارید توصیه می شود از طریق پل های ارتباطی مذکور در سایت نظیر شبکه های اجتماعی و یا شماره تماس های مندرج با همکاران واحد فروش در تماس باشید.به خاطرحساسیت پوست نوزاد، این اجناس باید از الیاف طبیعی باشد و بافت مصنوعی و نایلون در آنها به کار نرود.از موارد غیر ضروری در تزئینات اتاق کودک می توان به استفاده از شلف های دیواری اشاره داشت .

لوازم حمل نوزاد

بی شک حمل کردن فرشته کوچکتان یکی از کارهایی است که به استقبالش می روید و دلتان می خواهد هر چه زودتر با عضو جدید خانواده به بیرون بروید. این روزها لوازم حمل کودک در طرح ها و مدل های لوکس و جذابی تولید شده اند که می توانید بر اساس سلیقه، بودجه و راحتی خود از آنها خریداری کنید. در ادامه به معرفی این لوازم می پردازیم.

سیسمونی نوزاد دختر

سیسمونی نوزاد دختر از لحاظ رنگ، طرح و تنوع با سیسمونی نوزاد پسر متفاوت است. غالبا برای سیسمونی نوزاد دختر از رنگ های روشن و زیبا استفاده می شود و می توانید با خرید سرویس خواب، تمامی لوازم سیسمونی نوزاد دختر را در رنگ های هماهنگ خریداری کنید.
اولین و مهمترین لوازم در سیسمونی نوزاد دختر، سرویس خواب است و بایستی آن را در رنگ های روشن دخترانه همچون صورتی، قرمز و بنفش خریداری کنید.
در رابطه با خرید لباس برای نوزاد دختر هم طرح های دخترانه متنوعی وجود دارد که می توانید این طرح های زیبا را در رنگ های روشن خریداری کنید تا فرشته کوچکتان را به زیباترین فرشته تبدیل کند. علاوه بر لباس و سرویس خواب، لوازم دیگری همچون: پیشبند، سرویس حوله، پستونک، سرویس غذاخوری، شیشه شیر و کالسکه هم در گروه لوازم سیسمونی نوزاد دختر قرار می گیرد که می توانید با توجه به رنگ و طرح، بهترین آنها را انتخاب و خریداری کنید.

سیسمونی نوزاد پسر

خرید سیسمونی نوزاد پسر با سیسمونی نوزاد دختر در رنگ، طرح و مدل تفاوت هایی دارند که غالبا در رنگ و طرح لباس و دیگر لوازم خلاصه می شود. بهتر است زمانیکه می خواهید برای شازده دوستداشتنی خودتان لباس خریداری کنید، از رنگ های پسرانه انتخاب کنید.
رنگ های ترکیبی آبی و سفید برای سیسمونی نوزاد پسر نظیر ندارد! همچنین سرویس خواب شازده کوچولو را هم می توانید با ترکیب همین دو رنگ ست کنید.

سیسمونی نوزاد دختر و پسر را از کجا خریداری کنیم؟

شاید با خودتان فکر کنید که با گشت و گذار در فروشگاههای مختلف و ساعت ها پرسه زدن می توانید
بهترین سیسمونی نوزاد دختر و پسر را خریداری کنید. منتها عاملی که در انتخاب
خرید بهترین سیسمونی نوزاد موثر است، انتخاب یک فروشگاه بزرگ و همه چیز تمام است.و یا سر زدن به سایت سیسمونی نوزاد و تهیه لیست کامل سیسمونی نوزاد میتواند کمک زیادی کند
قطعا گشت و گذار در فروشگاههای مختلف چیزی جز خستگی و سردرگمی برایتان نخواهد داشت، چرا که به خاطر سپردن تمامی نکات در زمان خرید سیسمونی نوزاد در فروشگاههای مختلف سخت و غیر ممکن است و نمی توانید یک خرید مناسبی داشته باشید.
از این رو بهتر است یک فروشگاه معتبر و بزرگ را انتخاب کنید که تمامی لوازم را داشته باشد تا بتوانید سیسمونی نوزاد را به طور کامل و جامع از آن فروشگاه خریداری نمایید.
در واقع یک فروشگاه بزرگ بایستی تمام وسایل مورد نیاز برای خرید سیسمونی نوزاد پسر و دختر از قبیل: کالسکه، سرویس خواب،صندلی ماشین، تخت و تشک و تمامی لوازم دیگر را داشته باشد تا بتوانید بدون دردسر تمام وسایل را در یک مکان با قیمتی مناسب خریداری نمایید.

برای خرید سیسمونی نوزاد پسر و دختر برند ایرانی بخریم یا خارجی؟

کپل پا – سیسمونی نوزاد – لیست کاملی از سیسمونی نوزاد دختر و پسر – 9

این سوال در تمامی خریدها به ذهنمان می رسد و نمی دانیم برای خرید سیسمونی نوزاد دختر و پسر به برند ایرانی اعتماد کنیم با برند خارجی؟ پاسخ این سوال تا حدود زیادی به جیبتان بستگی دارد و باید با توجه به توان مالی خودتان بین خرید سرویس چوبی سیسمونی نوزاد دختر رو یا سرویس چوبی سیسمونی نوزاد پسر با برند ایرانی و خارجی تصمیم گیری کنید. برندهایی همچون کپل‌پا ,تاپ لاین و آشور از معروفترین برندهای ایرانی هستند که تاکنون اعتماد مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است. شما هم می توانید بر اساس بودجه ای که برای خرید سرویس سیسمونی نوزاد در نظر گرفته اید،
برخی از لوازم سیسمونی نوزاد دختر و پسر را ایرانی و برخی دیگر را خارجی خریداری کنید.
منتها نکته ای که اکثر ما پدر و مادرها به آن توجه نمی کنیم، کیفیت و استاندارد برند ایرانی است
و به دلیل زیبایی طرح و مدل های برند خارجی اغلب تصور می کنیم برند خارجی بهتر و با کیفیت تر است،
درحالیکه برند ایرانی دارای تاییدیه وزارت بهداشت است و در خرید لوازمی همچون:

محصولات بهداشتی و ست غذاخوری به خوبی می توانید این تاییدیه را بررسی کنید، درحالیکه برندهای خارجی چنین امکانی را ندارند.
منتها برند خارجی هم با توجه به طراحی منحصر به فردی که به خرج می دهد توانسته نظر خیلی از خانواده ها را به خود جلب کند.
از این رو اگر تصمیم خود را گرفته اید و می خواهید برخی از لوازم سیسمونی نوزاد پسر و دختر را از برند خارجی انتخاب
و خریداری کنید، پیشنهاد می کنیم لوازمی همچون: کریر، صندلی، قاب عکس و کمد را از برند خارجی خریداری کنید.
نکته قابل توجه دیگر، خرید لوازم خواب مانند تشک، پتو، بالش و روانداز نوزاد است که بسیار با سلامتی نوزاد در ارتباط بوده و برای جلوگیری از حساسیت پوستی بهتر است پولتان را صرف خرید برند ایرانی کنید تا از استاندارد و کیفیتش اطمینان داشته باشید. اگر می خواهید خرید سیسمونی نوزاد پسر و دختر برایتان مقرون به صرفه تر تمام شود نیز می توانید لوازم بزرگی همچون میز تحریر و کمد را از برندهای ایرانی انتخاب کنید که در کنار کیفیت و استاندارد بودنش از قیمت به مراتب کمتری هم برخوردار است، با این روش برای خرید لوازم ضروری سیسمونی نوزاد پول بیشتری خواهید داشت.
کدام لوازم را برای سیسمونی نوزاد خریداری نکنیم؟
در خیلی از مواقع خانواده ها برای خرید ست کامل سیسمونی نوزاد پسر و دختر خودشان را محدود می کنند و می خواهند هیچ چیزی کم و کسر نباشد،
درحالیکه برخی از لوازم به معنای واقعی غیر قابل استفاده بوده و فقط باعث هدر دادن پول شما می شود.
تهیه سرویس چوبی سیسمونی نوزاد ضرورت بالایی دارد اما در مورد تهیه کامل سرویس چوبی سیسمونی نوزاد باید تجدید نظر کرد
و یا به طور مثال خرید لباس سایز صفر به تعداد زیاد به هیچ دردی نمی خورد، فرشته کوچکتان روز به روز بزرگ می شود
و در دو ماهگی به لباس های سایز بزرگتری نیاز خواهد داشت، از این رو از هر لباسی دو دست کافیست.
همچنین قندان یکی از لوازمی است که مانع از رشد نوزاد می شود و هیچ کاربردی هم برای نوزاد نخواهد داشت.
از این رو هیچ نیازی به خرید آن است. همچنین غذاساز بچه، ست قابلمه های تفلون و لعابی و بالش شیردهی هم در گروه لوازم سیسمونی نوزاد پسر و دختر به درد نخور قرار می گیرند.

سخن پایانی کپل پا در مورد سیسمونی نوزاد

فرقی نمی کند فرشته کوچکی که در رحم شما زندگی می کند یک دختر دوستداشتنی است یا یک شازده!
تهیه سرویس سیسمونی نوزاد یکی از لذت بخش‌ترین و هیجان انگیزترین کارهای پدر مادرهاست. که قبل از بدنیا آمدن فرشته کوچکمان انجام می دهیم.
از این رو برای اینکه بهترین لوازم را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت انتخاب کنیم لازم است به نکات مهمی که در این مطلب به آنها پرداخته شد توجه کنیم.

کپل پا – سیسمونی نوزاد – لیست کاملی از سیسمونی نوزاد دختر و پسر – 10

چه برندی برای خرید سیسمونی نوزاد دختر یا خرید سیسمونی نوزاد پسر انتخاب کنید؟

زمانیکه به سایت خرید سیسمونی نوزاد و یا فروشگاه خرید سیسمونی نوزاد می روید، فروشنده اسامی تعدادی از برندهای معروف و نام آشنا در لباس نوزاد همچون: آدمک، تاپ لاین، سها از برندهای ایرانی و برند چیکو و مادرکر از برندهای خارجی را به شما معرفی خواهد کرد. لازم است بدانید:
• این برندها با توجه به اینکه قیمتی بالاتر از مابقی برندها دارند، منتها می توانند در جنس، تنوع رنگ و کیفیت حرف اول را بزنند
• و خیالتان را از هر جهت آسوده کنند. این برندها در رنگ ها و طرح های متنوعی تولید شده اند
• که می توانید با توجه به اینکه لباس را برای سیسمونی نوزاد پسر می خواهید یا سیسمونی نوزاد دختر، انتخاب و خریداری نمایید.

کپل پا – سیسمونی نوزاد – لیست کاملی از سیسمونی نوزاد دختر و پسر – 14

بعضی ها به جای تخت خواب ننو می خرند ولی معمولا تخت راحت تر و امن تر از ننو است. در خرید تخت نیز باید به نکات ایمنی توجه کرده و فقط زیبایی تخت خواب را مد نظر قرار ندهید.یک تخت استاندارد با نرده های محافظ که فاصله ی بین نرده ها حداکثر پنج الی هفت سانتی متر باشد تا سر نوزاد بین آن گیر نکند. بالش ها و ملحفه های موجود نیز هرچه کمتر بهتر. یک تخت نوزاد بدون ملحفه ی اضافه و بالش، احتمال خطر خفگی نوزاد را کاهش می دهد.

همان طور که همه ی ما می دانیم، پوست نوزاد بسیار لطیف و آسیب پذیر می باشد؛ پس، از خرید الیاف پارچه ی مصنوعی در بالشت و پتوی نوزاد خودداری کرده و از الیاف طبیعی استفاده کنید تا نرم باشد و به پوست نوزاد شما آسیبی نرساند.بزرگان خانواده نظیر مادربزرگها و مادران با توجه به تجربه شخصی خود در انتخاب و خرید اقلام پوشاک سیسمونی نوزاد به این موارد توجه خاصی نشان می دهند.برای این که در آینده برای خواباندن یا مشغول کردن نوزاد دچار مشکل نشوید، بهتر است از آویزهای تزیینی که بالای تخت نصب می شوند استفاده کنید.

این آویزها که اغلب موزیکال هستند، بهترین روش برای خواباندن نوزاد در آرامش یا مشغول کردن آن در هنگام تعویض پوشک می باشد.بعد از انتخاب نوع تخت و آویز، نوبت به انتخاب روتختی می رسد. بهتر است در اتاق کودک از رنگ های روشن و ملایمی مانند صورتی و آبی روشن یا حتی زرد استفاده شود. دیوار های اتاق را نیز هماهنگ با دکوراسیون تخت و کمد اتاق کودک انتخاب کنید.می توانید از کاغذ دیواری با اشکال فانتزی برای بهتر شدن فضا استفاده کنید. همچنین امروزه کاغذ های دیواری نرم پشم مانندی به بازار آمده است که بسیار مناسب برای اتاق کودک می باشد.این لوازم از آسیب رسیدن به کودک در هنگام بازی جلوگیری می کند و کودک با خیال راحت می تواند به بازی در اتاق خود بازی کند.

کمد دیواری اتاق نوزاد باید علاوه بر جلوه و زیبایی، ایمن و مطمئن باشد. به هیچ وجه از کمد های شیشه ای در اتاق کودک استفاده نکنید حتی اگر کودک شما آرام باشد.کودکان در هنگام بازی وسایل خود را به این سو و آن سو پرتاب می کنند که ممکن است به شیشه برخورد کرده و خطر آفرین شود. کشوهای کمد نیز باید دارای محافظ بوده و از نوعی باشند که به آرامی بسته شوند تا دست و پای کودک بین آن گیر نکند و آسیبی به کودک نرسد.

بعد از پرسیدن سوالات بالا و تعیین شرایط خودتان میتوانید اقدام به تهیه این لیست کنید .نکته بعدی به همراه داشتن دفترچه یادداشت برای تیک زدنه لوازم تهیه شده است تابتوانید هدفمندتر و مفید تر اقدام به خرید کنید

کپل پا – سیسمونی نوزاد – لیست کاملی از سیسمونی نوزاد دختر و پسر – 7

کپل پا – سیسمونی نوزاد – لیست کاملی از سیسمونی نوزاد دختر و پسر – 11

خرید لیست سیسمونی نوزاد به چند طریق امکان‌پذیر است؟

خرید سیسمونی نوزاد از بازار

بسیاری از ما دوست داریم برای تهیه سیسمونی نوزاد به بازار برویم ، گشت و گذار داشته باشیم و با دیدن تنوع محصولات جدیدی که وارد بازار شده است خود را سرگرم خرید سیسمونی نوزاد کنیم.این روش مزایای بسیاری دارد به عنوان مثال کیفیت محصول را از نزدیک دیدن میتواند بسیا لذت بخش باشد و شما از خریدی که انجام میدهید احساس رضایت کافی کنید اما مدل دیگر خرید سیسمونی خرید اینترنتی سیسمونی نوزاد است که در ادامه توضیح میدهیم

خرید اینترنتی سیسمونی نوزاد

امروز اهمیت زمان بیشتر از هر زمان دیگری احساس میشود. بسیاری از مردم بقدری مشغله کاری دارند که نمیتوانند زمان زیادی را در بازارهای سیسمونی نوزاد صرف کنند.خرید اینترنتی سیسمونی نوزاد میتواند پیشنهاد خوبی برای این دسته افراد باشد.

مقایسه خرید حضوری و خرید اینترنتی سیسمونی نوزاد

در خرید اینترنتی میتوان در زمان استراحت(حتی در محل کار)خرید را انجام داد،اما در خرید حضوری حتما بایستی زمانی را مشخص کنید تا بعد از تعطیل شدن از محل کار به بازار سیسمونی نوزاد بروید.
در خرید حضوری اگر در زمان ترافیک سنگین شهر باشد خرید شما بسیار زمانبرو خسته کننده خواهد بود
در خرید حضوری محصولات را از نزدیک مشاهده میکنید و این شانس در خرید اینترنتی وجود ندارد
به دلیل محدودیت زمان در خرید حضوری نمیتوان قیمت‌های مناسب را مقایسه کرد اما در روش خرید اینترنتی سیسمونی نوزاد،چند صفحه را برای مقایسه قیمت میتوان همزمان مشاهده کرد
تنوع محصول در روش خرید اینترنتی بسیار زیاد است و به جرات میتوان گفت تمام فروشنده ها و شرکت های بزرگ محصولات جدید خود را در وبسایت خود قرار میدهند و شما شانس بیشتری برای انتخاب و مشاهده محصول جدیدتر دارید
در یک جمع بندی کلی میتوان گفت خرید اینترنتی بسیار بهتر و به‌صرفه تر از خرید حضوری است و تنها مشکل این نوع خرید،لمس محصول و مشاهده حضوری محصول میباشد اما راه حل مناسب این موضوع چیست؟

تنها مشکل خرید اینترنتی سیسمونی نوزاد و راه‌حل کپل پا برای آن!!

کمتر کسی وجود دارد که بدون مشاهده لوازم سیسمونی نوزاد جرات خرید کردن را داشته باشد.مهمترین فاکتورها برای خرید ،بحث زمان ،قیمت،گارانتی و نحوه‎‌ی ارسال محصولات است. همانطور که قبلتر صحبت کردیم،بحث زمان ،قیمت و نحوه‌ی ارسال محصول در خرید اینترنتی سیسمونی نوزاد مناسب تر است. فروشگاه ها و شرکت های معتبر و همچنین تولید کننده های اصلی محصولات سیسمونی نوزاد امکان خرید حضوری را فراهم کرده‌اند.شما میتوانید محصول مورد نظر خود را به عنوان مثال در وبسایت کپل پا انتخاب کنید و با کارشناس‌ها تماس بگیرید (ویا شماره خود را در سایت قرار دهید تا کارشناسهای ما با شما تماس بگیرند . بعد از هماهنگی ،میزبان شما در کارخانه هستیم تا با نحوه‌ی تولید محصولات نیز آشنا شوید و تولید محصولات خود را از نزدیک مشاهده کنید.

کپل پا – سرویس خواب نوجوان – سرویس خواب نوجوان (کپل پا، بهترین مرکز خرید) - جنس سرویس خواب نوجوان

چند نکته در مورد لوازم خواب

بعد از خرید سرویس چوبی سیسمونی نوزاد پسر یا سرویس سیسمونی نوزاد دختر، پشه بند می توانددر گروه لوازم ضروری قرار گیرد چرا که در فصل تابستان بسیار کاربرد داشته و باعث آسودگی خاطر شما می شود.

غالبا دو عدد پتو برای سیسمونی نوزاد دختر یا سیسمونی نوزاد پسر کفایت می کند. حتما بعد از تهیه سرویس چوب سیسمونی نوزاد افدام به خرید پتو و لوازم دیگر خواب کنید از این دو پتو می توانید یکی را برای منزل و از دیگری برای بیرون استفاده نمایید.

یکی دیگر از لوازم ضروری بعد از تهیه سرویس چوبی سیسمونی نوزاد پسر یا سیسمونی نوزاد دختر، تشک استکه همراه با تخت برای سیسمونی نوزاد دختر و پسر خریداری می شود.منتها چیزی که در اکثر افراد دیده می شود، توجه به تخت است و برای خرید تشک دقت نمی کنند، درحالیکه تشک از اهمیت بسزایی برخوردار استو برای سلامتی جسمی کودک بسیار مهم بوده و بایستی به نکات مهمی توجه داشته باشید. در ادامه به این نکات می پردازیم.

یکی دیگر از لوازم ضروری بعد از تهیه سرویس چوبی سیسمونی نوزاد پسر یا سیسمونی نوزاد دختر، تشک استکه همراه با تخت برای سیسمونی نوزاد دختر و پسر خریداری می شود.منتها چیزی که در اکثر افراد دیده می شود، توجه به تخت است و برای خرید تشک دقت نمی کنند، درحالیکه تشک از اهمیت بسزایی برخوردار استو برای سلامتی جسمی کودک بسیار مهم بوده و بایستی به نکات مهمی توجه داشته باشید. در ادامه به این نکات می پردازیم.

یکی دیگر از لوازم ضروری بعد از تهیه سرویس چوبی سیسمونی نوزاد پسر یا سیسمونی نوزاد دختر، تشک استکه همراه با تخت برای سیسمونی نوزاد دختر و پسر خریداری می شود.منتها چیزی که در اکثر افراد دیده می شود، توجه به تخت است و برای خرید تشک دقت نمی کنند، درحالیکه تشک از اهمیت بسزایی برخوردار استو برای سلامتی جسمی کودک بسیار مهم بوده و بایستی به نکات مهمی توجه داشته باشید. در ادامه به این نکات می پردازیم.

خرید تشک برای سیسمونی نوزاد از فروشگاههای معتبر که کیفیت را تضمین می کنند و کالاهای برند می فروشند بسیار مهم است و می تواند این اطمینان را به شما بدهد که تشکی که خریداری می کنید از جنس مرغوبی تولید شده است.غالبا طرح های فانتزی و زیبایی وجود دارد که می توانید بر اساس جنسیت نوزاد یکی از طرح های مناسب و زیبا را انتخاب کنید.در زمان خرید تشک به جنس الیاف توجه کنید و حتی الامکان سعی کنید تشک هایی را خریداری کنیدکه از الیاف طبیعی و نرمی تولید شده باشد، همچنین به هیچ عنوان تشک بادی برای فرشته کوچکتان خریداری نکنید، چرا که به دلیل نرمی بیش از حد امکان خفه شدن فرشته کوچکتان وجود دارد

‫24 نظر ارسال شده در “سیسمونی نوزاد پسر و دختر؛لیست کامل با (عکس و قیمت | تابستان ۹۸)

  1. maryam :

    سلام به شما و ممنونم بابت این مقاله کاملتون به جرات میتونم بگم کامل ترین لیستی بود که تو اینترنت هست . من الان در حال خرید سیسمونی پسر گلم هستم . از سایت شما هنوز خرید نکردم . من تو فروشگاه های اینترنتی سیسمونی فعلا فقط از مادرآن خرید کردم که لینکشو میذارم . لطفا اگر میشه یک کد تخفیف هم برای من ارسال کنید . ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button