قیمت سیسمونی نوزاد سال۹۸

فروشگاه اینترنتی کپل پا-قیمت سیسمونی نوزاد
زمان تقریبی مطالعه 6 دقیقه

سلام به شما همراهان همیشگی کپل‌پا،بعد از خرید جهیزیه میتوان گفت که خرید سیسمونی نوزاد میتونه دغدغه‌ی چالش برانگیزی برای شما باشه. اولین خواهشی که از شما برای خرید سیسمونی کودک داریم،این است که چشم و هم چشمی رو کنار گذاشته و برای اینکه قیمت سیسمونی نوزاد سال ۹۸ برای شما مناسب باشد فقط لوازم ضروری و لوازم مورد نیاز خودتان رو تهیه کنید.

اگر برای اولین بار در حال جمع کردن لیست سیسمونی نوزاد  هستید این مطلب مخصوص شما تهیه شده است لطفا با ما همراه باشید تا قیمت سیسمونی نوزاد سال ۹۸ را بررسی کنیم.

اولین قدم برای بدست آوردن قیمت سیسمونی نوزاد سال ۹۸ تهیه لیست سیسمونی  نوزاد میباشد.در انتهای این مقاله طبق یک نظرسنجی که در سایت کپل پا انجام شد لیستی از نظرات مادران برای شما تهیه کرده ایم که تجربه خرید سیسمونی خود را با ما به اشتراک گذاشته اند.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-قیمت سیسمونی نوزاد

لیست قیمت سیسمونی نوزاد را چگونه تهیه کنیم؟

برای این کار ابتدا نیازهای ضروری خود و همچنین فضایی که شما برای لوازم نوزاد در اختیار دارید را در نظر بگیرید.در مقاله دکوراسیون اتاق نوزاد در سطح جهانی برای شما تکنیک هایی آورده ایم تا اتاق نوزاد شما در صورت کوچک بودن ،بهترین دکوراسیون را داشته باشد.

برای تهیه لیست ضروری سیسمونی نوزاد ابتدا بودجه خود را در نظر بگیرید و سپس از لوازم بزرگ شروع کنید.به عنوان مثال سرویس خواب نوزاد ،کمد و ویترین نوزاد

فروشگاه اینترنتی کپل پا-قیمت سیسمونی نوزاد

قیمت سیسمونی نوزاد۹۸ و قیمت سرویس خواب نوزاد

نوسان قیمت در سال ۹۷ بسیار زیاد بود و قیمتها بشدت بالا و پایین شد،اما در سال ۹۸ ثبات قیمت ها کمی بیشتر شده است و میتوان برای خرید سرویس خواب نوزاد و سرویس خواب نوجوان برنامه ریزی انجام داد.به عنوان مثال میتوانید قیمت سرویس خواب نوزاد کد۱۰۰ را از سایت ما مشاهده کنید.این قیمت برای جنس ام دی اف میباشد و در صورتی که بخواهید از جنس ملامینه استفاده کنید قیمت ها کمی کمتر خواهد بود.

نکته ای که در تهیه سرویس خواب نوزاد  وجود دارد فضایی است که شما در اختیار دارید اگر فضای اتاق نوزاد شما کوچک میباشد پیشنهاد میکنم تخت و دراور و شلف تهیه کنید و حتما تخت نوزاد شما داری کشو باشد تا نبودن کمد جبران شود.

در صورتی که فضای شما بزرگ و دلبازتر است میتوانید کمد و ویترین و به طور کلی سرویس خواب کامل را تهیه کنید تا تمام لوازم ضروری و همچنین تزیینی را به اتاق نوزاد خود اضافه کنید.مقاله سیسمونی نوزاد برای لیست کاملی از سیسمونی نوزاد تهیه شده است پیشنهاد میکنم حتما این مقاله را مطالعه کنید تا این لیست را با آگاهی بیشتر تهیه کنید.

در لیستی که ما برای شما در مورد قیمت سیسمونی نوزاد۹۸ تهیه کرده ایم قیمت ها به طور متوسط به شرح زیر است.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-قیمت سیسمونی نوزاد

هزینه های مختلف در قیمت سیسمونی نوزاد سال ۹۸

سرویس خواب نوزاد

سرویس خواب نوزاد را میتوان از سه میلیون و پانصد هزار تا هفت میلیون تومان پیدا کرد.البته قیمت های بالاتر نیز وجود دارد مثلا تخت خواب‌های کودک در بازار وجود دارد که قیمت آنها تا چهل میلیون میرسد.اما میتوان با قبول کردن هزینه‌ای کمتر همان کیفیت را تهیه کرد.

نکته ای در مورد انتخاب سرویس خواب نوزاد با قیمت های مختلف

قیمت نئوپان معمولا کمتر از ام دی اف میباشد زیرا ام دی اف فشردگی بیشتری نسبت به نئوپان دارد.اما نئوپان هایی در بازار ایران وجود دارد که کیفیت خوبی دارند و تشخیص کیفیت آن کار راحتی نیست(پیشنهاد میکنم از فروشگاههای معتبر بخرید)

تفاوت قیمت ام دی اف در وکیوم شدن ام دی اف و رنگ شدن ام دی اف میباشد. همچنین میزان فشردگی ام دی اف در قیمت محصول تاثیر زیادی دارد.معمولا سرویس خواب نوزادی که رنگ شده باشد،قیمت بالاتری دارد.لیست قیمت های فروشگاه اینترنتی کپل‌پا را میتوانید در قسمت محصولات سرویس خواب نوزاد مشاهده کنید.

معمولا قیمت سرویس خواب‌نوزاد از جنس ام دی اف وکیوم شده،بین چهار میلیون تا هست میلیون میباشد.اما در صورتی که پای واسطه در میان نباشد میتوان قیمت های مناسبی این محصولات را خریداری کرد.

سرویس خواب‌نوزاد از جنس چوب از قیمت ۱۵ میلیون تا گاهی اوقات صد میلیون بفروش میرسد.

قیمت کالسکه نوزادی

هزینه کالسکه در سیسمونی نوزاد برای کالسکه های ایرانی که هم کیفیت خوبی دارند و هم قیمت مناسبتری نسبت به محصولات خارجی دارند،از یک میلیون شروع میشود تا چهار میلیون البته کالسکه های فانتزی نیز در بازار وجود دارد که گاها قیمت آنها تا سی میلیون تومان میرسد.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-قیمت سیسمونی نوزاد
کالسکه نوزاد-قیمت سیسمونی نوزاد
قیمت لوازم شستشوی نوزاد

هزینه لوازم حمام نوزاد نیز بسته به انتخاب شما بین دویست هزار تا دو میلیون تومان میباشد برای حوله،وان حمام و لوازم شست و شوی نوزاد میتوان قیمت سیصد هزار تومان تا یک میلیون تومان در نظر گرفت.

قیمت پوشاک نوزاد

برای پوشاک نوزاد از سایز صفر(که پیشنهاد میکنیم از سایز صفر دو دست بیشتر خرید نکنید )برای سایز های یک دو سه حداقل چهار دست خریداری کنید و سایزهای بالاتر از چهار و سایز چهار فعلا هزینه‌ای در نظر نگیرید زیرا ممکن است رشد نوزاد شما با سایز استاندارد لباس ها متفاوت باشد.بنابراین هزینه لباس از چها صد هزار تومان تا دومیلیون میلیون میتواند متغییر باشد

قیمت لوازم بازی نوزاد

لوازم بازی نوزاد شامل اسباب بازی پلاستیکی ،دندانی ،عروسک پولیشی و … مباشد را میتوان از دویست هزار تا چهار صد هزار و در صورتی که تاب برقی بخواهید تهیه کنید بین هشتصد هزار تا سه میلیون هزینه‌ی آن میشود.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-قیمت سیسمونی نوزاد
اسباب بازی نوزاد-قیمت سیسمونی نوزاد سال ۹۸
قیمت تغذیه نوزاد

لوازم تغذیه نوزاد را میتوان بین سیصد هزار تا پانصد هزار در نظر گرفت البته این قیمت برای ظرف غذای نوزاد ،شیشه شیر نوزاد، پستونک و شیر دوش نوزاد و بالش شیر دهی نوزاد و…. در نظر گرفته شده است.

قیمت صندلی ماشین برای نوزاد

صندلی خودرو برای مواقعی کابرد درد که به مسافرت میروید.اما اصولا در مواقعی که نوزاد شما تازه به دنیا آمده است از مسافرت‌های متعدد پرهیز کنید.قیمت این صندلی ها از سیصد هزار تومان تا دو میلیون تومان میتوانید تهیه کنید.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-قیمت سیسمونی نوزاد

قیمت پوشک،آغوشی و لوازم بهداشتی نوزاد

هزینه پوشک نوزاد در سال نود هشت حدودا هر بسته پوشک مولفیکس از بیستو پنج هزار تا هفتادو پنج هزار میباشد.که بستگی به تعداد آن دارد.

آغوشی بچه از صد هزار شروع و تا دو میلیون تومان میتوان تهیه کرد.

لوازم بهداشتی نوزاد شامل کرم ضد آفتاب،دماسنج،شامپو پودر بچه و کرم سوختگی است.قیمت این محصولات نیز بین هفتاد هزار تومان تا سیصد هزار تومان میباشد.

تجربه ی کاربران کپل پا در مورد قیمت سیسمونی نوزاد ۹۸

mona-moalla:من که کل سیسمو نی نوزادم شد هفت میلیون البته بگما من سال ۸۵ خریدم خخخخخخ الان فک کنم با بیست میلیون هم جمع نشه

کاربر مهمان۱۷۸۴:من که سرویس خواب نوزاد کد۱۲۷ رو خریدم شد سه و نهصد.بقیه لیستم مونده خدا کنه راحت از پسش بر بیام

maya.5505:من حساب که کردم شد ۱۵ میلیون.خداکنه گرونتر نشه چون همسرم تو فشار میوفته بنده خدا.

pantea-mirali:سه ماه دیگه عشقم بدنیا میاد خداکنه برامون زیاد خرج برنداره من فقط میخوام براش لباسو تختو لوازم شستشو بخرم .چند نفر بهم گفتن همینا فعلا کفایت میکنه.بعدا اسباب بازیشو تهیه میکنم.

zahra.7266: بنظرم اصل لیست سیسمونی سرویس خواب و کالسکه هستش بقیه شو که ضروری هستن رو میشه با دو سه تومن جمعکرد.

alma.8080:بعضی مغازه ها رو دیدم مینویسن کل سیسمونی بجز سرویس خواب کودک یکی دو میلیون ، بیشتر به جیبت بستگی داره .میشه گفت همه قیمتی هست تو بازار. اما از من به همه نصیحت سعی کنید چیزای ضروری بخرید وسایلی که کم استفاده میشه الکی نخرید

diana.frd:من یه کالسکه خریدم شد یکو هفتصد تختم شد ۵ میلیون یا کمد و ویترینو شلف و دراور.اما پیشنهاد میکنم ویترین و کمد رو جدا نخرید یه کمد ویترین بخرید.چون اضافیه یکیش.کلا برای من شد ۱۸ میلیون تقریبا.

zohrejoon:من کل سیسمونی بچمو با ۷ تومان جمع کردم سعی کنید لوازم اضافی نگیرید که پشیمون میشید

hasti.pedram:سرویس خوابشو بخرید من پارسال خریدم ۲۹۰۰ .لباس براش کم بخرید از هر سایز یکی دو تا دست بجز سایز یک که فک کنم سه دست بخواد.یه سری لوازم ضروری میشه با  ۵میلیون حل بشه.نزارید فشار رو خانوادتون زیاد باشه توروخدا.

نظرات دیگر رو هر یک ماه یکبار آبروزرسانی میکنیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button