عکس+قیمت تخت خواب پسرانه(مدل‌های جدید و اسپرت)

فروشگاه اینترنتی کپل پا-تخت خواب پسرانه
زمان تقریبی مطالعه 3 دقیقه

برای خرید تخت خواب پسرانه نکته‌ای که بسیار اهمیت دارد زیبایی،کیفیت،راحتی،جنس چوب ،دکوراسیون اتاق کودک و .. میباشد.حال اینکه کدام یک از این المان ها دراولویت ما باشد را در این مقاله مورد بررسی قرار داده ایم.وقتی حرف از نوزاد پسر میشود ناخودآگاه حس هیجان و اسپرت را تداعی میکند.برای ایجاد محیطی ورزشی اولین چیزی که باید دقت کافی به آن شود،امنیت اتاق سپس زیبایی میباشد برای ایجاد محیطی امن میتوانید مقاله امنیت اتاق نوزاد را مطالعه کنید.

انواع تخت خواب از نظر جنس را در تقسیم بندی زیر آورده ایم.

  • تخت خواب با جنس ملامینه یا نئوپان
  • تخت خواب پسرانه با جنس ام دی اف
  • سرویس خواب با جنس چوب
  • سرویس خواب با جنس فرفوژه یا فلزی

در مقاله قیمت انواع سرویس خواب نوجوان در این مورد به طور مفصل صحبت شده است.اما به طور خلاصه بهترین کیفیت برای سرویس خواب پسرانه، جنس چوب میباشد که قیمت بالایی دارد و اگر میخواهید کیفیت و قیمت را داشته باشه باشید پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس خواب از جنس ام دی اف میباشد.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-تخت خواب پسرانه

 

انواع تخت خواب پسرانه از نظر مدل

برای نوزاد پسر بهترین انتخاب‌ها انتخاب هایی میباشد که همراه با هیجان باشد البته برای اینکه اتاق پسر را هیجان انگیز کنیم میتوان از تم اسپرت یا ماجراجویی استفاده کرد و از تخت خواب ساده استفاده کرد. اما اگر شما طرفداره تخت خواب های اسپرت هستید،حتما به ادامه این مطلب توجه کنید تا انواع مدل ها را بررسی کنیم.

تخت دوطبقه

تخت دوطبقه که در طرح های  بسیار زیادی تولید و عرضه میشود .به گونه ای که هر انیمیشن و هر شخصیتی که در فضای سینما بوجود می آید مدل تختخواب دوطبقه‌ای برای این شخصیت طراحی و تولید خواهد شد.اما بزرگترین چالشی که در تولید این مدل تخت خواب‌ها روبروی تولید کننده ها وجود دارد،بحث امنیت و استحکام میباشد که تخت خواب تولید شده هم زیبایی داشته باشد و همشکل بودن کامل با آن شخصیت یا فضا (فضا مانند قلعه یا خانه بازی)و هم بحث امنیت و استحکام را رعایت کرده باشد.در ادامه برای انواع تخت خواب‌های دوطبقه تصاویری را برای شما در این مقاله قرار داده ایم.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-تخت خواب پسرانه

فروشگاه اینترنتی کپل پا-تخت خواب پسرانه

فروشگاه اینترنتی کپل پا-تخت خواب پسرانه

فروشگاه اینترنتی کپل پا-تخت خواب پسرانه

تخت فانتزی

تخت فانتزی هم دقیقا مانند تخت دوطبقه در مدل های بسیار زیادی طراحی و تولید میشود.اما پیشنهاد ما برای خرید تخت خواب های دوطبقه و تخت خواب های فانتزی،خرید کردن از تولیدکننده های معتبر میباشد زیرا به هم محصول تولید شده کیفیت خیلی خوبی دارند،و هم محصولی زیبا و محکم برای شما تولید میکنند.انواع مدل هایی که برای تخت خواب‌های فانتزی در چرخه تولید قرار میگیرد را در ادامه مشاهده کنید.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-تخت خواب پسرانه

فروشگاه اینترنتی کپل پا-تخت خواب پسرانه

فروشگاه اینترنتی کپل پا-تخت خواب پسرانه

 

 

تخت خواب پسرانه مدل میزبان میهمان

اگر شما صاحب دو فرزند هستید و نمیخواهید برای تخت خواب دوطبقه و یا دو تخت خواب هزینه کنید،تخت خواب میزبان میهمان گزینه خوبی میباشد سرویس خواب مدل ۱۰۷  یکی از این مدل ها مییباشد که به زسبایی طراحی شده است.از این مدل تخت خواب میتوان برای میهمان پسر خودتان نیز استفاده کرد که قرار است یک شب در اتاق پسر شما استراحت کند.نکته‌ای که برای این مدل تخت خواب ها حتما باید رعایت شود این است که قسمت میمهان تختخواب محکم به تخت متصل شده باشد.حتما قبل از خرید تخت خواب پسرانه مدل میزبان میهمان از راحتی جابجایی قسمت میهمان اطمینان داشته باشید.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button