مدل و عکس سرویس خواب پسر جدید

فروشگاه اینترنتی کپل پا-عکس سرویس خواب پسر
زمان تقریبی مطالعه 3 دقیقه

قیمت و عکس سرویس خواب پسر در سال ۹۸ تغییر و نوسان زیادی داشته است. ما در این مقاله قصد داریم تا چندمدل عکس سرویس خواب پسر را مورد بررسی قرار دهیم و بگوییم که هر محصول از لحاط رنگ،مدل و قیمت مخصوص برای چه اتاق و شخصیتی میباشد.اگر نوزاد شما پسر است مقاله‌ی عکس سرویس خواب پسر برای شما نوشته شده است زیرا در این مقاله بیشتر سرویس خواب پسرانه مورد بررسی قرار گرفته است.

مطالب زیر هم ممکن است برای شما مفید باشد:

تمام محصولات سرویس خواب نوزاد کپل‌پا

تمام محصولات سرویس خواب نوجوان کپل‌پا

لیست کامل سیسمونی نوزاد پسر و دختر

قیمت و عکس سرویس خواب پسر

وقتی بحث از سرویس خواب پسرانه میشود،اولین چیزی که به ذهن ما میرسد شور و هیجان میباشد.البته این شور و هیجان تنها مخصوص پسر‌ها نیست.اگر شما صاحب یک فرزند دختر هستید حتما مقاله راهنمای سرویس خواب نوزاد دخترانه را حتما مطالعه کنید.مدل اولی که میخواهیم مورد بررسی قرار دهیم بیشتر روی دکوراسیون اتاق تمرکز دارد در مدل زیر یک مدل پر از شادی و بازی بری کودک است. عکس ها و استیکر ها و همچنین دستگیره های دراور در این مدل یادآور شادی و هیچان در کودک میباشد.یکی از بهترین و مهمترین نکته هایی که در این اتاق رعایت شده است،گوشه های تیز برای تخت و کمد وجود ندارد و با تهیه کردن چند محافظ و ضربه گیر به این اتاق بسیار استاندارد و ایمن خواهد شد.قیمت این مدل تخت اصولا بین یک میلیون و پانصد تا ۳ میلیون میباشد(این قیمت برای ماه شهریور سال۱۳۹۸ میباشد)

این مطلب را نیز ببینید  راهنمای سرویس خواب نوزاد دخترانه

فروشگاه اینترنتی کپل پا-عکس سرویس خواب پسر

تخت خواب نوزاد زیر در زیر مجموعه محصولات کپل پا قرار دارد.سرویس خواب نوزاد کد ۱۰۲ که یکی از بهترین و استاندارد ترین مدل های تخت نوزاد نوجوان میباشد. این مدل برای کسانی که نمیخواهند دوبار برای خرید تخت خواب نوزاد هزینه کنند،بسیار مناسب میباشد.قسمت باکس این تخت ‌خواب بعد از رشد کودک برداشته میشود و میتوان از آن به عنوان میز تحریر و دراور استفاده کرد اگر صاحب نوزاد دختر نیز هستید این باکس را میتوان به عنوان میز آرایش نیز استفاده کرد.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-عکس سرویس خواب پسر

عکس تخت خواب پسر مدل سه منظوره

سرویس خواب کودک کد۱۰۱ از تخت خواب نوزاد_نوجوان مدل سه منظوره میباشد.تخت خواب نوزاد نوجوان درحالت دو منظوره و سه منظوره دارند که در حالت دومنظوره تخت نوزادی پس از جدا شدن باکس انتهای تخت به تخت خواب نوجوان تبدیل میشود.اما در مدل هاب تخت خواب نوزاد نوجوان سه منظوره علاوه بر تبدیل شدن به تخت نوجوان در زمان نوزادی حالت گهواره ای را نیز دارد.اگر اتاق کودک شما فضای بزرگی ندارد،لزومی ندارد که حتما ویترین یا کمد را با هم تهیه کنید.بسته به نیازتان میتوانید یکی از این دو را انتخاب کنید.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-عکس سرویس خواب پسر

در مورد بررسی عکس سرویس خواب پسر یکی از بهترین گزینه ها برای خانواده هایی که دو فرزند دارند،تخت دوطبقه میباشد.در مورد طراحی تخت دوطبقه نکاتی که باید در هنگام خرید به آن توجه کنید استحکام میباشد.ارتفاع سقف تا طبقه دوم باید به اندازه کافی باید زیاد باشد و همچنین حفاظ تخت باید از ایمنی کافی برخوردار باشد و به هیچ وجه صدا ندهد.قیمت این مدل تخت خواب‌ها از ۷ میلیون شروع میشود تا ۳۰ میلیون و گاهی بیشتر از ۳۰ میلیون قیمت دارند.

این مطلب را نیز ببینید  چگونه دکوراسیون اتاق خواب نوزاد را طراحی کنیم؟|نوزاد دختر و پسر

 

فروشگاه اینترنتی کپل پا-عکس سرویس خواب پسر

تخت خواب مدل کاناپه‌ای همنطور که در تصویر زیر میبینید یک طرف آن ریلی میباشد و این ریل برای رسیدگی بهتر مادر به نوزاد طراحی کرده اند و میتوان این مدل تخت را به صورت سفارشی به تخت نوجوان تبدیل کرد.بهتر است برای این مدل تخت خواب کشوهای هوشمندانه طراحی کرد.قیمت این مدل تخت خواب‌ها از ۲ میلیون تا ۷ میلیون در صورت استفاده از چوب راش تغییر میکند.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-عکس سرویس خواب پسر

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button