تخت بچه ارزان از کجا بخرم؟

سرویس خواب نوزاد کد127-تخت بچه-کپل پا
زمان تقریبی مطالعه 3 دقیقه

سلام  من افشین لطفی هستم و در این مقاله قصد دارم برای آن دسته از افرادی که دوست دارند تخت بچه خود را ارزانتر و بصرفه تر خرید کنند چند پیشنهاد عالی و چند تخت بچه ارزان معرفی کنم تا بتوانید در هزینه های خودصرفه جویی کنید.در ابتدا باید به این نکته اشاره کنم که این محصولاتی که در این مقاله به آن اشاره میکنم،در معیاری که در نظر گرفته شده است در ابتدا قیمت و سپس کیفیت آن مورد بررسی قرار میگیرد.

جنس تخت بچه ارزان

برای معرفی تخت بچه ما بیشتر بر تخت‌های چوبی تاکید میکنیم،زیرا تخت چوبی ایمنی بیشتری نسبت به تخت فلزی و پلاستیکی یا پارچه ای دارد.شما میتوانید برای دیدن تخت پارچه‌ای یا تخت و پارک و تخت فلزی ،روی کلمات رنگی کلیک کنید.اما برای ساخت تخت بچه از جنس چوب میتوان به سه جنس نئوپان،ام دی اف و چوب اشاره کرد که تفاوت این سه از لحاظ قیمت را میتوان گفت که نئوپان از ام دی اف ارزانتر و ام دی اف از چوب ارزانتر میباشد.نمونه محصولات کپل پا برای تخت بچه را در زیر مشاهده کنید:برای دیدن جزییات محصولات روی عکس بزنید تا به صفحه محصولات انتقال داده شوید.

تخت بچه-کپل پا-مدل کلبه
تخت بچه-تخت نوزاد-کپل پا
تخت بچه-تخت نوزاد-کپل پا-تخت سفید
تخت بچه-کپل پا-تخت کمد ویترین

این دو سرویس خواب‌ نوزاد که مشاهده میکنید از جنس نئوپان ساخته شده است و از کیفیت خوبی برخوردار است و بر اساس نیاز مشتری میتوان تغییراتی در ظاهر تخت انجام داد.

سرویس خواب های زیر را ورش بزنید تا تمام محصولات از جنس نئوپان برای شما نمایش داده شود.

این مطلب را نیز ببینید  معجزه تأثیر موسیقی روی کودک

 

تخت بچه-کپل پا-تخت نوزادی سفید

سرویس خواب نوزاد کد ۱۲۷

تخت بچه ای که در این تصویر میبینید روکش وکیوم و جنس چوب آن نئوپان میباشد و میتوانید کشو های باکس را از کنار تخت سفارش بدهید و نرده ها را میتوان چوبی سفارش داد

تخت بچه-کپل پا-تخت نوزادی کوچک

برای این محصول میتوانید به جای تخت دومنظوره از تخت نوزادی استفاده کنید و ارتفاع کف تخت را بر اساس تخت خودتان تنظیم کنید و همچنین میتوانید یک طرف نرده ها را متحرک در نظر بگیرید

تخت بچه-کپل پا-تخت نوزادی کنار مادر

سرویس خواب نوزاد کد ۱۱۳

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید تخت بچه بالا را میتوان به تخت والدین متصل کرد.روکش این تخت بچه وکیوم میباشد و بسیار پرطرفدار میباشد

تخت بچه-کپل پا-سرویس خواب نوزاد کد 124

سرویس خواب نوزاد کد ۱۲۴

رنگ قهوه‌ای و سفید در این تخت نوزاد بسیار زیبا و مناسب میباشد . همچنین دستگیره های این سرویس خواب هوشمندانه است و بسیار مقاوم میباشد و همچنین میتواند روی باکس یک قسمت برای تعویض نوزاد در نظر گرفت.

تخت بچه-کپل پا-سرویس خواب نوزاد کد 125

سرویس خواب نوزاد کد ۱۲۵

شاید در نگاه اول رنگ مشکی برای تخت نوزادی ریسک بزرگی برای والدین باشد.اما در صورتی که این تخت بچه را از نزدیک مشاهده کنید ممکن است نظرتان عوض شود.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button