جالبترین دکوراسیون اتاق خواب پسرانه ۲۰۱۹

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق خواب پسرانه
زمان تقریبی مطالعه 6 دقیقه

اگر ایده ای برای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه ندارید،این مطلب میتواند جرقه‌ای برای پیدا کردن ایده‌های جالب برای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه باشد.مطالب و ایده‌ها و همچنین عکس ها را به خاطر بسپارید تا هنگام طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه خود از آنها استفاده کنید.در ادامه باید بگوییم که دکوراسیون اتاق خواب پسرانه مردان کوچک خانه باید جالب و هیجان انگیز باشد تا این مردان کوچک بتوانند روزانه چند ساعتی را در چنین محیطی به کارهای خودشان بپردازند.

شاید هم با خودتان فکر کنید که شازده شما  قدری کنجکاو و بازیگوش است پس دکوراسیون اتاق خواب پسرانه خود را بر این اساس طراحی کنید، می توانید با کمی خلاقیت دکوراسیونی برای اتاق خواب فرزند خود ترتیب دهید که بتواند او را در اتاق بنشاند تا به کارهایش برسد یا اینکه این اتاق منبع انگیزه دادن به او باشد.

امروزه والدین در بدو تولد نوزادشان و با تهیه یک سیسمونی نوزاد دخترانه یا پسرانه به  طراحی و  تغییرات اتاق خواب فرزند دلبندشان می پردازند.تنوع فراوان این محصولات در بازار انتخاب را برای والدین راحت تر می کند.در این مطلب در مورد رنگ‌های سال نورپردازی خلاقانه،استفاده از لوازم مناسب برای اتاق خواب پسرانه،تم‌های ۲۰۱۹ برای اتاق خواب و چند مورد دیگر که به مرور زمان به این مقاله اضافه میشود.با کپل پا همراه باشید.

قدرت رنگ در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

رنگ ها یکی از مهمترین و اصلی ترین المان های دکوراسیون هستند که بایستی قبل از هر چیزی آنها را مشخص کنید.

بهترین رنگ برای اتاق خواب پسرانه آبی است که با ترکیب رنگ سفید می توانید یک هارمونی آرامش بخشی را برای شازده بازیگوشتان خلق کنید.البته انتخاب رنگ اتاق خواب پسرانه تنها به آبی ختم نمیشود،بلکه بر اساس خواسته های شما برای داشتن فزرندی پر انرژی یا متمرکز و یا فرزندی شاد این تم رنگی تغییر میکند.

باید بتوانید با ترکیب رنگ های جذاب و شاد یک اتاق خواب دلپذیری را ایجاد کنید.اگر دلتان می خواهد از رنگ قرمز استفاده کنید می توانید با رنگ آبی ترکیب کنید و یک اتاق با سبک کلاسیک طراحی کنید.

این مطلب را نیز ببینید  هیچکس این رازها را در مورد دکوراسیون اتاق خواب به شما نمیگوید

استفاده از کاغذ دیواری هم می تواند جالب باشد، همچنین استیکرهای دیواری می تواند حسابی نظر کودکتان را به خودش جلب کند.

یکی از مهمترین چیزهایی که می تواند در دکوراسیون اتاق پسرانه نقش مهمی داشته باشد، استفاده از رنگ های خاص و منحصر به فرد است، از هیچ تغییری نترسید و سعی کنید سبک منحصر به فردی را خلق کنید.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق خواب پسرانه
اتاق کودک-تخت کودک-اتاق آبی کودک

استفاده از تم های فوتبالی در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

بی شک پسران از فوتبال و تیم های ورزشی خوششان می آید و یک آیتم ویژه برای دکوراسیون به شمار می آید و شما می توانید اتاق پسرتان را با تم های فوتبالی تزئین کنید.این تم ها می تواند حال و هوای اتاق پسرانه را به وضوح نشان دهد همچنین تم دریانوردی هم برای اتاق پسران یک ایده جالب است یا اینکه می توانید پرده ها و روتختی را با طرح قایق تزئین کنید و از یک قالیچه جذاب برای اتاق استفاده کنید.در انتهای متن ۱۰ ایده برای جالبترین دکوراسیون اتاق خواب پسرانه۲۰۱۹ آورده شده تا از این ایده‌ها نیز استفاده کنید.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

انتخاب فرش مناسب برای دکوراسیون اتاق خواب

در زمان خرید فرش برای اتاق پسرانه، باید قبل از هر چیزی به رنگ کفپوش توجه کنید تا فرشی را انتخاب کنید که با رنگ کفپوش همخوانی داشته باشد.

برای انتخاب فرش، هیچ فرقی نمی کند پسرتان چند ساله است بنابراین با خیالی راحت یک فرش شیک و خاص خریداری کنید.

چیدمان درستی داشته باشید!

برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه یکی از مهمترین لوازم سرویس خواب نوجوان میباشد و بیشترین تاثیر را بعد از رنگ دیوارها در اتاق خواب پسرانه دارد.پسرها به دلیل اینکه در سنین نوجوانی به ورزش و تحرک علاقه مند میشوند،بهتر است قفسه بندی خلاقانه‌ای برای اتاق او در نظر بگیرید.اگر نوجوان شما بیشتر اهل مطالعه باشد بهتر است از چیدمان ساده برای اتاق خواب پسرانه استفاده کنیم تا تمرکز نوجوان شما بیشتر شود.برای تخت خواب نوجوان میتوان از ایده های خلاقانه استفاده کرد و تخت پسرتان را کشودار طراحی کرد.

این مطلب را نیز ببینید  در طراحی دکوراسیون جوان چه نکاتی مهم است؟

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

تخت تاشو برای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

اگر متراژ اتاق کم است، می توانید از تخت تاشو استفاده کنید چونکه تخت تاشو فضای بسیار کمی را اشغال میکند وبا داشتن کشوها این امکان را به شما میدهدکه بتوانید وسایل اضافه را درون آن قرار دهید و برای اینکه وسایل اضافه را در جای خوبی قرار دهید می توانید از جعبه های بزرگ استفاده کنید تا تمامی لوازم را درون آن قرار دهید.اگر قصد خرید تخت تاشو دارید،حتما به اتصالات آن توجه کنید چونکه معمولا این تخت‌ها بیشتر از محل اتصالات خراب میشوند.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

استفاده از کاغذ دیواری تک رنگ در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

اگر دلتان می خواهد دکوراسیونی تک رنگ برای اتاق خواب پسرانه ایجاد کنید می توانید از کاغذ دیواری های تک رنگ استفاده کنید.سبک منحصر به فردی را به اتاق خواب می دهد و می تواند در همان نگاه اول نظر هر بیننده ای را به خودش جلب کند.رنگ سیاه وسفید از رنگ های پرطرفدار سال ۲۰۱۹ میباشد که امروزه در بسیاری از خانواده ها طرفدار خودش را دارد.

در مقابل کاغذ دیواری های طرحدار هم یک انتخاب ایده ال است.تعداد کثیری از والدین برای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه از این نوع کاغذ دیواری ها استفاده می کنند.

کفپوش مناسب برای اتاق خواب پسرانه

غالبا برای اتاق خواب پسرانه از کفپوش اسپرت و راه راه استفاده می کنند تا فضای جالب و جذابی را نشان دهد.

می توانید از کفپوش های خاص با رنگ های خنثی استفاده کنید. این ایده جالبی برای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه است.

با توجه به جنب و جوش بالای پسر بچه ها ، ارتفاع مناسب سرویس خواب نوزاد و نرمی کف پوش اتاق کودک در سلامتی و جلوگیری از بروز اتفاقات ناگوار درحین بازی کودک تاثیر گذار می باشد.

می توانید از یک کفپوش جذاب با کاغذ دیواری طرح دار برای طراحی اتاق استفاده کنید.

میز تحریر و صندلی، تخت و کمد را در جای خود قرار دهید و بهترین دکوراسیون را طراحی کنید.

استفاده از تخت های مدرن برای تزئین اتاق خواب پسرانه

تختهای مدرن هم مانند تخت تاشو فضای کمی را اشغال میکند و این روزها توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار میگیرد.تختهای مدرن نه تنها برای دکوراسیون اتاق پسرانه مناسب است بلکه میتوانید برای اتاق خواب دخترانه هم از آن استفاده کنید.سرویس خواب نوجوان برای دختر خانمها یا پسران، در انواع مدلهای جدید و شیک و با طراحی های روز دنیا متناسب با سلیقه آنها وجو دارد.

این مطلب را نیز ببینید  راهنمای سرویس خواب نوزاد دخترانه

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه، سبک اتاق را مشخص کنید!

سعی کنید قبل از هر کاری، ابتدا سبک اتاق خواب پسرانه را مشخص کنید. این سبک میتواند کلاسیک،مدرن،شاد،سنتی و … باشد.برای هر کردام از این سبک‌ها میتوان لوازم مخصوص را تهیه کرد.اگر می خواهید اتاق خواب پسرانه سبک کلاسیکی داشته باشد، پیشنهاد می کنیم از رنگ قرمز و آبی استفاده کنید و یا اینکه تخت خواب نوجوان را به رنگ قهوه‌ای سوخته انتخاب کنید.همچنین از قاب عکس های کلاسیک استفاده کنید.

استفاده از تخت دو طبقه

در بیشتر خانواده هایی که دو فرزند پسر دارند، از تخت دوطبقه استفاده می کنند.البته در صورتی که کودکان شما براحتی در ارتفاع طبقه دوم استراحت کنند،تخت دوطبقه مخصوص شماست.

میتوانید از تخت دو طبقه استفاده کنید، اتاق را با رنگ های سبز و آبی تزئین کنید، از قالیچه دایره ای با رنگهای شاد استفاده کنید و جلوه منحصر به فردی به اتاق بدهید.

از تابلوهای نقاشی استفاده کنید!

برای اینکه یک دکوراسیون اتاق خواب پسرانه شیک طراحی کنید می توانید از تابلوهای نقاشی استفاده کنید. این تابلوها سبک خاصی را به اتاق میبخشد و یکی از مهمترین المانها در طراحی دکوراسیون است.نقاشی مهمترین المان برای هماهنگ کردن سبک اتاق خواب پسرانه میباشد.

استفاده از نقشه برای تزئین و دکوراسیون اتاق خواب

اگر می خواهید اتاق خواب پسرتان جذاب باشد از تابلوهای نقشه استفاده کنید همچنین میتوانید چندین نقشه را قاب کنید و به دیوار بزنید تا هم جنبه آموزشی داشته باشد و هم جنبه تزئینی .بنابراین کافیست کمی خلاقیت داشته باشید و بهترین دکوراسیون را برای اتاق خواب پسرتان خلق کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button