تزیین اتاق پسر ,ارزان و شگفت انگیز

فروشگاه اینترنتی کپل پا_تزیین اتاق نوزاد پسر
زمان تقریبی مطالعه 5 دقیقه

تزیین اتاق پسر با لوازم ساده و ارزان

تزیین اتاق پسر برای پدر مادرها بدون شک اهمیت زیادی دارد،و پدر مادرها سعی دارند تا لوازم اتاق نوزاد را با وسواس انتخاب کنند.حال اگر این انتخاب‌ها با لوازم ساده و ارزان باشد و در عین حال زیبایی و خلاقیت در آن بیشتر دیده شود،آیا پدرمادرها راضی‌تر نیستند؟در این مطلب برای هر المان را با ایده های ساده ارزان و همچنین خلاقانه را برای شما بررسی کرده ایم.

میدانیم که اتاق کودک علاوه بر زیبایی باید حس آرامش داشته باشد.در تزیین اتاق پسر پس از اینکه رنگ اتاق کودک خود را انتخاب کردیم,اکنون با استفاده از مقداری خلاقیت و ایده پردازی های جالب در تزیین اتاق پسر ,قسمت های مختلف اتاق کودک رازیباتر میکنیم .برای تزیین اتاق پسر میتوان از لوازمی که کمتر مورد استفاده قرار میگیرند و یا لوازم مازاد استفاده کرد.

آیا تزیین اتاق پسر هزینه بالایی دارد؟

در زیبا سازی اتاق کودک میتوان هم لوازم تزیینی و لوکس از بازار تهیه کرد ,که میتوان گفت هزینه بالایی برای این کار باید پرداخت کنیم .همچنین میتوان با هزینه کم از لوازم دست دوم و یا دور ریز , اتاق کودک را به محلی زیبا و منحصر بفرد تبدیل کرد.در این مطلب هدف ما استفاده از خلاقیت شما و مهارت ذاتی شما در طراحی اتاق میباشد.

تزیین اتاق پسر-کپل پا-تخت کودک
تزیین اتاق پسر

معجزه ای بنام دیوار در تزیین اتاق پسر

دیوار های اتاق کودک مهمترین بخش برای استفاده از ایده و خلاقیت برای تزیین اتاق کودک میباشد و تاثیر زیادی در زیبایی اتاق نوزاد پسر دارد.هم طرح های آماده برای اتاق کودک وجود دارد و هم میتوان با لوازم ساده و ارزان،دیوار ها را زیبا و دلنشین طراحی کرد.این ایده ها عبارتند از:

پرداخت هزینه برای طراحی دیوار:میتوانید با یک نقاش حرفه‌ای صحبت کنید تا طرح خودش را برای تزیین اتاق پسر بر روی دیوار پیاده کند و شما کاری برای این طراحی انجام نمیدهید.تنها نکته ای که باید به آن توجه کنید،بحث روانشناسی رنگ را حتما رعایت کنید و همچنین دقت کنید قبل از طراحی دیوار نمونه آن را ببینید که نقاشی برای سن کودک شما مناسب باشد.

این مطلب را نیز ببینید  عرق سوز شدن کودکان و راهکارهای درمانی

ایده ارزان برای دیوار:میتوان با استفاده از شابلون‌های آماده دیوار های اتاق کودک را طراحی کرد در مطلب دکوراسیون اتاق در سطح جهانی به طراحی اتاق کودک پرداخته ایم.

فروشگاه اینترنتی کپل پا_تزیین اتاق نوزاد پسر

  • با استفاده از کاغذ رنگی

ابتدا طرح مورد نظر خود را روی کاغذ رنگی بکشید .سپس با استفاده از قیچی طرح خود را جدا کنید و روی دیواری که میخواهید طرح را بزنید ,بچسبانید .با این کار اتاق کودک شما بسیار زیبا , شیک و متفاوت خواهد شد و هزینه زیادی هم برای آن پرداخت نکرده اید.از کاغذ رنگی و یا مقواهای رنگی در تزیین اتاق کودک بهترین بهره را ببرید که هم بسیار کم هزینه و هم میتوان در ساخت آنها از فرزندمان کمک بگیریم.همین همکاری هم از لحاظ روانشناسی و هم از لحاظ شناخت سلیقه کودک مارا بسیار کمک میکند.

  • تزیین اتاق پسر با استفاده استیکر و برچسب

در صورتی که شما از رنگ اتاق کودک خود راضی نباشید میتوان از استیکر یا برچسب جلوه ی بسیار زیبایی به اتاق داد همچنین تنوع استیکر و برچسب بقدری زیاد است که میتوان برای هر سلیقه ای از آن استفاده کرد.

استیکر های سه بعدی قیمت بیشتری نسبت به استیکر‍‌های ساده و دوبعدی دارند.بنابراین بر اساس بودجه‌ی خودمان اقدام به خرید این استیکر ها کنیم.در وبسایت دیجیکالا انواع این استیکر ها وجود دارد.

کتابخانه و یا قفسه های قدیمی را چه کار کنیم؟

دوروبر کودک را پر کنید از کتاب و دفتر نقاشی تا کودکتان با کتاب دوست شود .برا تزیین اتاق کودک میتوان کتابخانه قدیمی را رنگ آمیزی کرد و در اتاق کودک ازآن استفاده کرد.به نکته ای که همیشه در اتاق کودک  باید توجه کنیم , ایمن سازی اتاق کودک میباشد .پس اگر از کتابخانه قدیمی برای اتاق کودک استفاده میکنیم توجه کنیم که لبه های آن برای کودک خطرناک نباشد وبرای ایمن کردن اتاق کودک مقاله ما در مورد ایمن سازی اتاق کودک را مطالعه کنید .از کتابخانه های فانتزی  نیز میتوان در تزیین اتاق کودک استفاده کرد .این کتابخانه ها از زیبایی بسیاری برخوردارند و کودک شما را به مطالعه و یادگیری تشویق میکند.

این مطلب را نیز ببینید  امنیت اتاق نوزاد

فروشگاه اینترنتی کپل پا_تزیین اتاق نوزاد پسر

سرویس خواب اتاق کودک و نقش مهم آن در تزیین اتاق پسر

اگر بوجه‌ی زیادی برای اتاق کودک در نظر گرفته اید،میتوانید  سرویس خواب نوزاد از جنس چوب برای اتاق کودک تهیه کنید،اما اگر بودجه‌ی شما برای سرویس خواب کم میباشد بهتر است از سرویس خواب های ارزان تر و در عین حال با کیفیت تر استفاده کنید.پیشنهاد ما خرید سرویس خواب ساده میباشد و شما میتوانید با استفاده از استیکر روی تخت و ضربه گیر های زیبا و جذاب بر روی نرده کناری ,  استفاده از تشک های زیبا و جذاب و همچنین میتوان روی تاج تخت از طرح های زیبایی استفاده کنید.

پیشنهاد کپل پا :مقاله رنگ بندی سیسمونی نوزاد در تزین اتاق پسر شما را بسیار راهنمایی میکند

از خلاقیت کودک در تزیین اتاق پسر چگونه استفاده کنیم؟

  • یکی از ایده‌های ارزان برای تزیین اتاق پسر،استفاده از نقاشی های کودک در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودک میباشد.نقاشی های کودک را در یک قسمت از اتاق کودک جمع آوری کنید و برای هر نقاشی که میکشد یک استیکر جایزه بدهید.بعد از جمع آوری   ۱۰ استیکر برای او یک جایزه در نظر بگیرید تا ترغیب شود و خلاقیت و ایده های بیشتری در نقاشی ها استفاده کند
  • تزیین اتاق کودک پسر یا دختر پر انرژی

اگر فرزند شما انرژی بالایی دارد ,احتمالا به تم ورزشی علاقه بسیاری پیدا میکند.برای اتاق  این کودک میتوان از طرح های ورزشی استفاده کرد به عنوان مثال میتوان کارهای زیر را انجام داد:

چند توپ را در یک کیسه توری بالای تخت او آویز کردو یا از طرح های موسیقی در دیوار استفاده کرد . برای کودک از تور بسکتبال استفاده کنید و فرزندتان را در این بازی همراهی کنید

این مطلب را نیز ببینید  خرید دراور کودک پلاستیکی یا چوبی(نو یا دست دوم)

فروشگاه اینترنتی کپل پا_تزیین اتاق نوزاد پسر

در تزیین اتاق نوزاد از قاب عکس کودک بالای تخت او استفاده کنید.مانند تصویر زیر در تمام حالات از دلبندتان عکس داشته باشید و از ترکیب آنها یک آلبوم زیبا داشته باشید. به محکم بودن اتصال قاب عکس به دیوار حتما توجه کافی داشته باشید.

  • از به دنیا آمدن کودک , اثر انگشت و شکل پاهای کودک استفاده کنید و طرح های زیبایی روی دیوار قرار داد .این ایده بسیار جذاب و فوق العاده میباشد.از کودک خود در تمام حالات عکس بگیرید تا تزیین اتاق پسر  یا تزیین اتاق دختر تان به زیباترین شکل ممکن برسد.

فروشگاه اینترنتی کپل پا_تزیین اتاق نوزاد پسر

ایده های خلاقانه ی عجیب برای تزیین اتاق پسر

  1. شاید کمی عجیب باشد اما میتوان با رعایت کامل ایمنی یک تاب در وسط اتاق کودک آویزان کنید تا کودک هم روی آن لم بدهد و هم تاب بخورد.
  2. وجود یک مخفیگاه ،چادر،یا همچبن چیزهایی برای کودک بسیار جذاب میباشد.چادر را میتوان با استفاده از چوب و پارچه تهیه کرد.
  3. برای ایجاد دوستی بیشتر کودک با کتاب میتوان کتابخانه را با لوازم ساده تر انتخاب کرد و روی دیوار محکم کرد.این ایده ها میتواند بر اساس علاقه کودک باشد.
  4. روی سقف اتاق کودک را میتوان با طرح های کهکشان یا آسمان طراحی کرد و یا با استفاده ازرنگ غالب بر اتاق سقف اتاق کودک را رنگ آمیزی کرد.به عنوان مثال رنگ تخت خواب کودک  و کمد اگر صورتی باشد میتوان تنها سقف اتاق را صورتی رنگ کرد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button