دکوراسیون اتاق نوزاد در سطح جهانی

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق نوزاد
زمان تقریبی مطالعه 6 دقیقه

در دکوراسیون اتاق نوزاد هر روز شاهد پیشرفت‌ها و تغییرات جذابی هستیم این دکوراسیون اتاق نوزاد به راحتی و زیبایی و همچنین مدرن بودن اتاق نوزاد شما کمک بسیاری میکند.اگر میخواهید دکوراسیون اتاق نوزاد شما در سطح جهانی باشد مقاله” دکوراسیون اتاق نوزاد در سطح جهانی “به شما کمک بسیاری خواهد کرد.در ادامه با بررسی صفر تا صد یک اتاق که طراح آن یکی از بهترین طراحان حال حاضر دنیا میباشد در خدمت شما هستیم.در طراحی اتاق نوزاد چند نکته مهم اهمیت بالایی دارند باید توجه داشته باشیم .اگر فضایی که مابرای نوزاد خود در اختیار داریم کوچک است , چند ترفند وجود دارد تا این فضا را بزرگتر نشان دهیم .در این اتاق به چند نمونه از ایده ها , ترفند ها و خلاقیت های استفاده شده در این اتاق پرداخته ایم لطفا با کپل پا همراه باشید.

  1. رنگ و طرح دیوارو تاثیر آن در دکوراسیون اتاق نوزاد

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق نوزاد

در این اتاق نوزاد یکی از ترفندهایی که به خوبی رعایت شده است رنگ روشن دیوار است .همانطور که در مقاله روانشناسی رنگ ها صحبت کرده ایم ,یکی از مهمترین عواملی که باعث میشود فضای اتاق نوزاد ما بزرگتر بنظر برسد ,رنگ دیوار و مطابقت دادن آن با لوازم سرویس خواب نوزاد میباشد.مقاله ترکیب رنگ در مورد نحوه ترکیب رنگ‌ها و تاثیر روانی هر رنگ روی نوزاد شما مناسب این انتخاب میباشد.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق نوزاد

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید , در صورتی که از طرح افقی برای رنگ آمیزی اتاق نوزاد استفاده کنید , اتاق نوزاد شما بزرگتر بنظر خواهد رسید .همچنین در رنگ آمیزی دیوار در صورتی که طرح های عمودی استفاده شود اتاق بلند تر بنظر میرسد.اگر اتاق شما کاغذدیواری شده از طرح های تکراری و ساده استفاده کنید،این کار اتاق نوزاد شما را بزرگتر و دلبازتر نشان خواهد داد.

۲: تاثیر نورپردازی در دکوراسیون اتاق نوزاد

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق نوزاد

بدون شک بی ضرر ترین نور برای نوزاد شما نور طبیعی آفتاب است .بنابراین سعی کنید در دکوراسیون اتاق نوزاد نور آفتاب را مدنظر بگیرید.در این اتاق از نور طبیعی برای تامین نور مورد نیاز نوزاد استفاده شده است. اگر در اتاق نوزاد شما دسترسی به نور طبیعی کم میباشد،از تکنیک های گفته شده در بخش نورپردازی اتاق نوزاد برای نور بی ضرر استقاده کنید.خلاصه‌ای از این تکنیک ها را برای شما در این مقاله ذکر میکنیم:استفاده از نور مخفی ،استفاده از دیمر،استفاده از نور چند لایه‌ای در دکوراسیون اتاق نوزاد و چندین نورپردازی دیگر که اتاق نوزاد شما را به شکل حرفه ای نورپردازی میکند.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق نوزاد

همانطور که مشاهده میکنید لزومی ندارد که حتما اتاق را از لامپ های رنگی و روشنایی زیاد پر کنیم . برای نورپردازی در این اتاق , از یک آباژور و یک چراغ سقفی که از قابلیت تنطیم کننده شدت , استفاده شده است که نور لازم در شب را برای کودک تامین میکند و همچنین دکوراسیون اتاق نوزاد را جذاب تر میکند.

۳:کمد استاندرد برای دکوراسیون اتاق نوزاد

ضرورت استفاده از کمد در دکوراسیون اتاق نوزاد بسیار زیاد است زیرا برای لباس ها و لوازم سیسمونی نوزاد جای مخصوص و مرتبی نیاز است.در این اتاق چند تکنیک برای کمد نوزاد برای وجود دارد که شما میتوانید با استفاده از این نکات از تمام فضای اتاق استفاده کافی را بکنید.

 

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق نوزاد

در تصویر بالا اندازه مورد نیاز برای کمد لوازم نوزاد را سفارشی سازی کرده اند. و با توجه به خرید سیسمونی نوزاد این طبقات اندازه گیری و ساخته شده است.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق نوزاد

در طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد در هنگام تهیه کمدعلاوه بر استحکام کمد باید به این نکته توجه کنیم که ,اندازه کمد و تعداد کشوهای کمد جوابگوی تعداد لباس های نوزاد ما باشد.

در این کمد از تعداد کشوهای کمی استفاده شده ولی با خلاقیت طراح و استفاده از سبد برای داخل کمد , تمام قسمت های کمد به صورت مجزا قابل استفاده شده است.

۴:استفاده از دراور جذاب به عنوان میز تعویض نوزاد

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق نوزاد

برای طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد دراور به دلیل داشتن کشو های زیاد ،در مرتب کردن اتاق نقش زیادی دارد حال آنکه در قسمت بالایی دراور یک فضا خالی و معمولا بدون استفاده وجود دارد .یک دروار زیبا و محکم ,که میتوان از آن به عنوان میز تعویض نوزاد استفاده کرد ,برای اتاق نوزاد ضروری است . قرار گرفتن این دروار در کنار پنجره و رنگ فوق العاده و کشو های زیاد این دراور هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ کاربردی بودن جذابیت اتاق رو چند برابر کرده.

ترفند استفاده از اکسسوری در اتاق نوزاد

این ضرب المثل که( زیبایی در سادگی میباشد)در این اتاق بسیار بچشم میخورد و وجود این تابلو های عکس که به سادگی و زیبایی در کنار هم بر روی دیوار اتاق نصب شده است, اتاق نوزاد را به اتاقی لوکس و جذاب تبدیل کرده است.به هیچ وجه لازم نیست برای دکوراسیون اتاق نوزاد از لوازم زیادی استفاده کنیم در صورتی که میتوان لوازم ختلف را به درستی در جای خود قرار داد تا زیبایی آن چندین برابر به چشم بیاید .از هزینه کردن بیخود در خرید محصولات دیگر صرفه نظر کنید و در طراحی اتاق کلی نگر باشید.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق نوزاد

آرامش مادر در هنگام رسیدگی به فرزند در رشد کودک از هر نظر را به همراه دارد .این اتاق فقط برای نوزاد طراحی نشده است بایستی مادر در این اتاق احساس آرامش داشته باشد .این حس آرامش مادر که در هنگام شیر دادن به فرزند روی این مبل راحتی بنشیند , بسیار زیبا و آرامش بخش خواهد بود. و همچنین به زیبایی اتاق نیز تاثیر بسزایی داشته است.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق نوزاد

وجود یه سبد و نصب آن بر روی دیوار و بالای مبل یک ایده بسیار کاربردی است که مادر میتواند کتاب های روانشناسی نوزاد و کتاب های مربوط به کودک خود را داخل آن قرار دهد.
لازم نیست که حتما روی درب اتاق را پر کنید از اشکال مختلف در این اتاق برروی در یک آویز زیبا به شکل جغد نصب شده و رنگ سفید در را با یک آویز زیبا , ترکیب کرده است.

فروشگاه اینترنتی کپل پا-دکوراسیون اتاق نوزاد

اهمیت ایمنی و زیبایی فرش برای هیچ کسی پوشیده نیست ، فرض کنیدکه کودک شما روی چنین فرش نرمی بازی کند . سپس به سمت مبل راحتی خود رفته و یک کتاب نقاشی را رنگ آمیزی کند.طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد شما بقدری جذای است که مطمئن باشید کودک شما حاضر نخواهد شد از اتاق خود بیرون بیاید و بیشتر وقت خود را در این اتاق سپری خواهد کرد.

جمع بندی آخر کپل پا در مورد طراحی اتاق نوزاد در سطح جهانی

ترکیب کردن رنگ ها در صورتی که به درستی کنار هم قرار گرفته باشد و همچنین نورپردازی درست و چیدمان مناسب برای هر اتاقی امکان پذیر است و اگر شما اطلاعات کافی برای استفاده از هریک از این تکنیک ها را نداشته باشید هر چقدر هم اتاق را پرکنید از لوازم جدید و گران قیمت ،دکوراسیون اتاق نوزاد شما نمیتواند به بهترین شکل طراحی شود.ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا تمام نکات مربوط به دکوراسیون اتاق نوزاد را برای شما در قسمت مجله کپل پا جمع آوری کنیم تا بااستفاده از این اطلاعات بهترین و زیباترین و مدرن ترین اتاق را برای نوزاد خود طراحی و پیاده سازی کنید

بسیار مشتاقیم که نظرات را شما در مورد این مطلب بدانیم و از تجربیات سودمند شما برای کاربران عزیز کپل پا که قصد طراحی اتاق فرشته کوچک خود را دارند بهره مند شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button