فاکتورهای مهم در خرید سرویس خواب نوزاد پسرانه

فروشگاه اینترنتی کپل پا –سرویس خواب نوزاد -سرویس خواب نوزاد پسرانه
زمان تقریبی مطالعه 9 دقیقه

اگر ماههای آخر دوران بارداری خود را سپری می کنید و قرار است صاحب یک شازده تمام عیار شوید به شما تبریک می گوییم. هیچ چیزی قشنگتر از این نیست که بخواهید خودتان را برای خرید سرویس خواب نوزاد پسرانه آماده کنید و یک اتاق خواب منحصر به فرد و پسرانه خلق کنید. بی شک گشت و گذار در فروشگاههای متنوع و یا خرید از سایت های معتبر فروش سرویس خواب می تواند حسابی برایتان دلچسب باشد و بتوانید بهترین و زیباترین لوازم را برای این کوچولوی بازیگوش خریداری کنید.

اکثر والدین به دلیل اهمیت بالای سرویس خواب نوزاد در چیدمان و دیزاین اتاق خواب نوزادشان به المانهای تاثیرگذار در سرویس خواب نوزاد، تناسب و دیزاین با دیگر اجزای سیسمونی نوزاد توجه بسیاری دارند.ازین روی حتی جنسیت فرزندشان نیز در رعایت نکات بالا تاثیرگذار بوده و تخصصی تر به فاکتورهای خرید سرویس خواب نوزاد پسرانه یا دخترانه می پردازند.

با توجه به اهمیت سرویس خواب ما می خواهیم امروز در این مطلب در رابطه با خرید “سرویس خواب نوزاد پسرانه” مطالب مفید و قابل توجهی را برایتان ارائه دهیم تا با دانستن چند مورد کاربردی خریدی لذت بخش را تجربه کنید. با ما همراه باشید.

دکوراسیون اتاق خواب نوزاد پسرانه

یکی از کارهای اولیه و هیجان انگیز شما طراحی و دیزاین دکوراسیون اتاق خواب نوزادتان است، خیلی از پدر و مادرها زمانیکه هنوز جنسیت جنین خود را نمی دانند در تب و تاب طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک خود هستند، منتها با تشخیص جنسیت جنین به راحتی می توانید تمامی لوازم را با توجه به جنسیت نوزاد خریداری کنید.

برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب نوزاد علاوه بر سرویس خوب نوزاد پسرانه بایستی به المان های دیگری هم توجه کنید و آنها را مدنظر قرار دهید تا بتوانید خالق یک فضای آرامش بخش و پسرانه باشید.

فروشگاه اینترنتی کپل پا –سرویس خواب نوزاد -سرویس خواب نوزاد پسرانه

المان های مهم در دکوراسیون اتاق خواب نوزاد پسر

توجه به آیتم ها در دکوراسیون بسیار تاثیرگذار است. زمانیکه همه چیز در هماهنگی هم باشد می تواند نوعی از انسجام را به بیننده نشان دهد. اتاق خواب نوزاد پسر کاملا متفاوت با دکوراسیون  اتاق خواب دخترانه است و بایستی به رنگ ها، متریال های به کار رفته در سرویس خواب نوزاد پسرانه، پرده و دیگر المان ها توجه کافی داشته باشید و آنها را هوشمندانه انتخاب کنید. شاید برایتان سوال پیش بیاید المان های مهم در دکوراسیون کدام ها هستند که در ادامه به این موارد می پردازیم.

رنگ اصلی اتاق خواب

برای شروع کار می توانید از اتاق خواب نوزادتان شروع کنید اگر هنوز برای خرید سیسمونی و سرویس خواب نوزاد پسرانه اقدام نکرده اید بهتر است طراحی اتاق خواب را شروع کنید. غالبا افراد خوش سلیقه رنگ اصلی اتاق را با تم ها و رنگ بندی های پسرانه به محیطی چشم نواز و زیبا تبدیل می کنند. می توانید از رنگ های سرد و خنک استفاده کنید.

به طور مثال رنگ اصلی اتاق خواب را سفید و یا آبی درنظر بگیرید و روی دیوار را با اشکال هندسی تزیین کنید و سپس با رنگ هایی متضاد درون این اشکال هندسی را رنگ آمیزی کنید.

فروشگاه اینترنتی کپل پا –سرویس خواب نوزاد -سرویس خواب نوزاد پسرانه

 

تم های پسرانه را درنظر بگیرید!

برای تزیین و طراحی اتاق خواب پسرانه شما به تم های پسرانه نیاز خواهید داشت. این روزها اکثر اتاق خواب های نوزاد پسر با تم های پسرانه تزیین شده اند که جلوه بی نظیری دارد و حس خوشایندی را به بیننده القا می کند. کافیست کمی در اینترنت جستجو کنید و از ایده های افراد خوش سلیقه استفاده کنید.

این مطلب را نیز ببینید  خلاقانه ترین دکوراسیون اتاق کوچک کودک

فروشگاه اینترنتی کپل پا –سرویس خواب نوزاد -سرویس خواب نوزاد پسرانه

استفاده از حروف و استیکر

اگر اسم کوچولوی دلبندتان را پیدا کرده اید می توانید با استفاده از حروف های برجسته اسم پسر دوستداشتنی خود را روی دیوار نصب کنید. استفاده از این حروف ها روی دیوار تاثیر بی نظیری در جلب توجه دارد و یکی از آیتم های منحصر به فرد اتاق خواب محسوب می شود. استیکرها هم فضای جالبی را بر روی دیوارها خلق کرده و به زیبایی هر چه بیشتر اتاق خواب کمک می کند.

از پرده ها غافل نشوید!

پرده ها دومین المان مهم در دکوراسیون اتاق خواب محسوب می شوند. غالبا پرده ها بایستی با دیگر المان ها جور بیاید. اگر به پرده های طرحدار و با رنگ های خاص علاقه مند هستید بایستی لوازم سیسمونی نوزاد و سرویس خواب نوزاد پسرانه را به صورت تک رنگ و یا بدون طرح خریداری کنید تا زیبا و منحصر به فرد به نظر برسد. از این رو در انتخاب پرده دستتان باز است و می توانید با سبک و سیاق خودتان به انتخاب بپردازید.

فروشگاه اینترنتی کپل پا –سرویس خواب نوزاد -سرویس خواب نوزاد پسرانه

قفسه بندی اتاق خواب نوزاد

قفسه بندی یکی از ایده های جالب و بسیار کاربردی برای اتاق خواب نوزاد است. این روزها قفسه های مدرن با زیبایی ظاهری و کاربردی که دارند توانسته به یکی از المان های مهم در دکوراسیون اتاق خواب نوزاد تبدیل شود. در واقع قفسه بندی به شما کمک می کند تا تمامی لوازم، دکوری ها و حتی اسباب بازی های کوچولوی دلبندتان  را در جای خوبی قرار دهید. قفسه بندی ها در طرح ها و رنگ های متنوعی وجود دارند که می توانید با توجه به رنگ های اتاق خواب نوزاد قفسه های زیبا و خوش رنگ را انتخاب کنید.

خرید سرویس خواب نوزاد پسرانه

خرید سرویس خواب نوزاد پسرانه جالب و لذت بخش است خصوصا اگر بدانید به دنبال چه چیزهایی هستید و فاکتورهای لازم را در انتخاب بدانید. سرویس خواب نوزاد پسرانه یکی از مهمترین المان ها برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه محسوب می شود و باید درست و با دقت انتخاب شود. شاید برایتان سوال باشد فاکتورهای مهم در زمان خرید سرویس خواب نوزاد پسرانه کدام ها هستند؟ خرید سرویس خواب نوزاد بایستی بر اساس رنگ سرویس خواب، متریال به کار رفته، جنس، کیفیت و لوازم ضروری باشد. در ادامه به هر یک از این موارد به طور جداگانه می پردازیم.

فروشگاه اینترنتی کپل پا –سرویس خواب نوزاد -سرویس خواب نوزاد پسرانه

 

متریال به کار رفته در سرویس خواب نوزاد پسرانه

متریال به کار رفته در سرویس خواب از اهمیت بسزایی برخوردار است و از آنجاییکه قرار است چندین سال مورد استفاده قرار گیرد بایستی کارایی و طول عمر خوبی داشته باشد. نوزاد شما روز به روز بزرگتر می شود و بایستی سرویس خوابی را خریداری کنید که از بهترین متریال در تولید آن استفاده شده باشد. از این رو سعی کنید در خرید سرویس خواب نوزاد پسرانه سر کیسه را شل کنید و خساست به خرج ندهید.

الیاف به کار رفته در سرویس خواب نوزاد پسرانه

بی شک برای تخت نوزاد بایستی تشک، ملافه و روتختی مناسبی را خریداری کنید. جنس پارچه و الیاف در تجهیزات کالای خواب بسیار مهم است و بایستی برای جلوگیری از مشکل

این مطلب را نیز ببینید  میگرن در بارداری

فروشگاه اینترنتی کپل پا –سرویس خواب نوزاد -سرویس خواب نوزاد پسرانه

ات تنفسی و پوستی الیاف به کار رفته در کالای خواب از نوع طبیعی باشد تا پوست نوزاد شما شاداب و سالم باشد.

 

رنگ بندی سرویس خواب نوزاد پسرانه

در زمان خرید سرویس خواب نوزاد پسرانه رنگ بندی و درنظر گرفتن تم های پسرانه در اولویت است و  بایستی تمامی لوازم و سرویس خواب را با تم رنگی پسرانه انتخاب کنید. رنگ بندی های پسرانه در گروه رنگ های سرد و خنک است و رنگ هایی که بیشترین مخاطب را داشته اند رنگ های آبی، خاکستری، سفید، آبی و طوسی است.

همچنین استفاده از رنگ های ترکیبی هم زیبایی خاصی را به فضای داخلی اتاق خواب می بخشد. سعی کنید رنگ بندی های پسرانه را درنظر داشته باشید تا محیطی کاملا اختصاصی برای شازده کوچک و بازیگوش خود خلق کنید که در زمان هایی که در اتاق خواب است احساس آرامش و امنیت کند.

فروشگاه اینترنتی کپل پا –سرویس خواب نوزاد -سرویس خواب نوزاد پسرانه

مدل سرویس خواب نوزاد پسرانه

در زمان سرویس خواب به دنبال جدیدترین ها باشید. یکی از آیتم هایی که باید در زمان خرید سرویس خواب نوزاد پسرانه به آن توجه کنید خرید جدیدترین مدلهای پسرانه است. در واقع برندهای معتبر هرساله متنوع ترین و زیباترین مدل ها را تولید و به بازار عرضه می کنند که می توانید جدیدترین و زیباترین آنها را خریداری کنید. از ویژگی های مدلهای جدید، به روز بودن آنهاست و رنگ ها و طرح هایی که در طراحی آنها به کار رفته چشم نواز و منحصر به فرد هستند.

جالب است بدانید: برخی از برندهای معتبر و نام آشنا در طراحی و تولید سرویس خواب باکس هایی را به صورت خلاقانه طراحی کرده اند که بسیاری از نیازهای شما را رفع می کند و می توانید درون این باکس های پنهان تمامی لوازم نوزادتان را قرار دهید. خصوصا اینکه می توانید اسباب بازی های کودکتان را در این باکس ها و محفظه های پنهان قرار دهید تا از شلوغی و هرج و مرج در اتاق جلوگیری کنید.

سعی کنید  با سر زدن به فروشگاههای اینترنتی جدیدترین مدلهای پسرانه را مشاهده نمایید و با مقایسه هر یک از مدل ها و برندها بهترین آنها را خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی کپل پا –سرویس خواب نوزاد -سرویس خواب نوزاد پسرانه

خرید تختخواب مناسب

تختخواب از مهمترین  اجزای سرویس خواب نوزاد پسرانه است که بایستی درست و اصولی انتخاب شود. سعی کنید تختی را خریداری کنید که تا چندین سال از آن استفاده کنید و زمانیکه نوزادتان بزرگتر شد بتوانید تخت را به سایز بزرگتر تبدیل کنید.

اینکار هم برایتان مقرون به صرفه است و هم هوشمندانه. این روزها تختخواب های ویژه ای تولید و به بازار عرضه شده اند که می توانید از آن تا چندین سال برای نوزادتان استفاده کنید. همچنین در زمان خرید تخت به ارتفاع، وجود میله ها و جنس تخت نوزاد توجه کنید و تختی با کیفیت خریداری نمایید.

فروشگاه اینترنتی کپل پا –سرویس خواب نوزاد -سرویس خواب نوزاد پسرانه

 

خرید کمد مناسب

در زمان خرید کمد برای نوزاد بایستی از کمدهایی که استحکام مناسبی دارند خریداری کنید. در واقع نوزادتان روز به روز بزرگتر می شود و به بهانه های مختلف به سمت کمد خواهد رفت از این رو از خرید کمدهایی که با کوچکترین برخوردی حرکت می کنند بپرهیزید تا خیالتان راحت باشد.

این مطلب را نیز ببینید  دکوراسیون اتاق نوزاد در سطح جهانی

همچنین سعی کنید کمدی را برای نوزادتان خریداری کنید که قفسه های کافی برای قرار دادن اسباب بازی ها داشته باشد.

طراحی و دیزاین منحصر به فردی خلق کنید!

یکی از مهمترین و  اصلی ترین آیتم ها در طراحی دکوراسیون اینست که تمامی المان ها خلاقانه و هوشمندانه انتخاب شود. فرقی نمی کند کدام رنگ باب دلتان است منتها باید رنگی را انتخاب کنید که پسرانه باشد و  در گروه رنگ بندی پسرانه باشد.

در خیلی از مواقع والدین دست به طراحی و دیزاین اتاق خواب کودک خود می زنند که در آخر هیچ حس خوشایندی از دیزاین ایجاد شده ندارند، سعی کنید دکوراسیونی خلق کنید که باب دلتان است و با سبک و سیاق شما جور می آید تا باعث شادی و احساس رضایت در شما شود.

فروشگاه اینترنتی کپل پا –سرویس خواب نوزاد -سرویس خواب نوزاد پسرانه

رنگ های ترکیبی را در اولویت قرار دهید.

اگر می خواهید اتاق خوابی زیبا خلق کنید در زمان خرید سیسمونی و سرویس خواب نوزاد پسرانه از رنگ های ترکیبی استفاده کنید. ترکیب رنگ های شاد و مناسب باعث می شود اتاق خوابی دلنشین و دلچسب برای نوزادتان طراحی کنید خصوصا اینکه این اتاق قرار است پناهگاه شازده کوچولوی شما شود از این رو بایستی محیطی را خلق کنید که به او حس امنیت و آرامش بدهد.

می توانید رنگ لوازم را ترکیبی انتخاب کنید. آبی و سفید، خاکستری و آبی از رنگ های ترکیبی بی نظیری هستند که با انتخاب آنها لبخندی از رضایت بر لبانتان می نشیند.

چیدمان اصولی را رعایت کنید!

اگر تمامی لوازم و سرویس خواب نوزاد پسرانه را با بهترین جنس و بالاترین قیمت خریداری کرده باشید منتها جای مناسبی را برای آنها انتخاب نکنید و چیدمان شما اصول لازم را نداشته باشد هیچ تاثیری نخواهد داشت. یکی از مهمترین آیتم ها در طراحی و دیزاین اتاق خواب نوزاد پسرانه چیدمان مناسب است.

باید تمامی لوازم را به درستی در اتاق خواب قرار دهید تا همه چیز در یک نگاه منظم و ایده ال به نظر برسد. قبل از هر چیزی از تختخواب شروع کنید، سعی کنید بهترین مکان را به تخت نوزاد اختصاص دهید تا آرامش لازم را به نوزاد القا دهد.

گوشه‌ی دنجی را برای تخت درنظر بگیرید و سپس کمد لباس، میز تعویض پوشک و صندلی گهواره ای را در نزدیکی تخت قرار دهید. زمانیکه هر چیزی درست سر جای خودش قرار داشته باشد فضای دلنشینی را خلق می کنید.

فروشگاه اینترنتی کپل پا –سرویس خواب نوزاد -سرویس خواب نوزاد پسرانه

سخن آخر کپل پا در مورد خرید سرویس خواب نوزاد پسرانه

به صراحت می توان گفت خرید سیسمونی و سرویس خواب نوزاد یکی از زیباترین و هیجان انگیزترین کارها برای هر پدر و مادری است. خصوصا اگر نوزاد اول باشد. به همین دلیل بایستی تمامی خلاقیت خود را به خرج دهید و زیباترین و با کیفیت ترین لوازم و سرویس خواب نوزاد را خریداری کنید تا خالق یک دکوراسیون بی همتا شوید که بوی آرامش بدهد و لبخندی از رضایت بر لبانتان بنشاند. از این رو با رعایت نکات مهمی که در این مطلب به آنها پرداخته شد می توانید یک طراحی و دیزاین پسرانه منحصر به فرد داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Button