محصولات سرویس خواب نوجوان

تخت خواب نوجوان

سرویس خواب نوجوان کد۲۲۳

تومان399,000تومان2,189,000

تخت خواب نوجوان

سرویس خواب نوجوان کد۲۲۰

تومان409,000تومان1,599,000

تخت خواب نوجوان

سرویس خواب نوجوان کد۲۱۹

تومان399,000تومان1,750,000

تخت خواب نوجوان

سرویس خواب نوجوان کد۲۱۷

تومان399,000تومان1,599,000

تخت خواب نوجوان

سرویس خواب نوجوان کد۲۱۶

تومان399,000تومان1,720,000

تخت خواب نوجوان

سرویس خواب نوجوان کد۲۱۵

تومان399,000تومان2,239,000

تخت خواب نوجوان

سرویس خواب نوجوان کد۲۱۱

تومان330,000تومان1,599,000

تخت خواب نوجوان

سرویس خواب نوجوان کد۲۰۸

تومان399,000تومان1,599,000

تخت خواب نوجوان

سرویس خواب نوجوان کد۲۰۷

تومان330,000تومان1,599,000

تخت خواب نوجوان

سرویس خواب نوجوان کد۲۰۵

تومان320,000تومان1,599,000

تخت خواب نوجوان

سرویس خواب نوجوان کد۲۰۳

تومان399,000تومان1,599,000

تخت خواب نوجوان

سرویس خواب نوجوان کد۲۰۲

تومان399,000تومان2,059,000

تخت خواب نوجوان

سرویس خواب نوجوان کد۲۰۱

تومان399,000تومان1,599,000

  

سرویس خواب نوجوان (کپل پا،بهترین مرکز خرید)

سرویس خواب نوجوان و همچنین اتاق خوابش فضایی خصوصی برای هر نوجوان محسوب می شود که برای خواب یا انجام کارهای روزانه ی خود از آن استفاده می کند. هر اتاق خواب نوجوان نیاز به تخت خواب دارد. علاوه بر این، نوجوانان نیاز به یک کمد لباس، یک میز تحریر یا میز کامپیوتر، میز پاتختی و یک میز آرایش برای نوجوانان دختر دارند. به این مجموعه از وسایل یک سرویس خواب نوجوان گفته می شود.

 

سرویس خواب نوجوان

این روز ها همه ی فرزندان خانواده دارای اتاق ها و سرویس خواب جداگانه هستند  ، مخصوصا نوجوانان که قطع به یقین خواهان سرویس خواب نوجوان مجزا برای خود می باشند، که این مسئله کمی برای خانواده دشوار است تا هم در مورد هزینه و هم در مورد کیفیت کالا بهترین را انتخاب کنند. حالا اگر یکی از فرزندانتان نوجوان باشد مسئله سخت تر می شود، زیرا فرزندتان دیگر بزرگ شده و خود هم در انتخاب سرویس خواب نوجوان اتاق خود نظر می دهد و ممکن است فقط از روی علاقه به طرح خاصی، محصولی بی کیفیت انتخاب کند.

با کمی پرس و جو و جست و جو در سایت ها می توانید بهترین فروشگاه ها برای خرید سرویس خواب نوجوان را پیدا کنید. کپل پا نیز یکی از بهترین ها در این زمینه می باشد و با ارائه ی بهترین کیفیت ها با کمترین هزینه، خریدار را از خرید خود راضی نگه می دارد.

از طرفی سایت کپل پا سعی وافر نموده است تا تنوع را در محصولات قابل ارائه خود رعایت کرده و متناسب با سلیقه های مختلف و بودجه های اختصاصی متفاوت، میزان رضایت حداکثری را برای کاربران و مشتریان خود چه به صورت اینترنتی و چه حضوری فراهم نماید.

در این بین مزیت رقابتی فروشگاه کپل پا را نسبت به سایر رقبای خود در ارائه انواع سرویس خواب نوزاد و نوجوان و همچنین سیسمونی نوزاد با کیفیت میتوان ذکر کرد.

 

کپل پا – سرویس خواب نوجوان – سرویس خواب نوجوان (کپل پا، بهترین مرکز خرید) - 2

 

 

در کنار سرویس خواب  این مهم برای شما فراهم است که بتوانید به راحتی از سایر وسایل دکوری دیگر از قبیل آباژورهای رو میزی، آباژورهای ایستاده، شلف های دیواری، باکس های دیوار کوب، نور پردازی های خاص و سایر گزینه های به منظور زیباسازی سرویس خواب نوجوان خود بهره بگیرید.

در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما را با آیتم هایی که برای سرویس خواب نوجوان نیاز است آشنا کنیم و قدری به ایده پردازی با این آیتم ها بپردازیم. اگر می خواهید با یک تغییر دکوراسیون متفاوت فرزندان خود را شگفت زده کنید به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید.

خرید سرویس خواب نوجوان

برای خرید یک سرویس خواب نوجوان کامل و با کیفیت برای راحتی فرزندتان باید استانداردهای ساخت را در نظر بگیرید، از این رو باید با آگاهی کامل نسبت به خرید تخت و سرویس خواب  نوجوان اقدام کنید. تنوع زیاد کالاها کار را برای شما کمی دشوار می کند اما شما می توانید با کمی دقت، سرویس مناسب و مورد نیاز فرزند خود را از نظر اندازه، جنس، ارتفاع، رنگ و … انتخاب و تهیه کنید.

سرویس خواب نوجوان برای دختر خانم ها

سرویس خواب نوجوان را بر اساس جنسیت فرزندان خود می توانید با آیتم های متفاوت تهیه کنید و کار ایده پردازی با آن ها را در اتاق خواب نوجوان خود به انجام برسانید.سرویس خواب دخترانه عموما از یک تخت خواب یک نفره، یک میز کنار تختی، میز توالت، کمد و در صورت نیاز یک درآور تشکیل شده است.

در کنار این وسایل شما می توانید از یک آینه قدی، کتابخانه، میز تحریر، مبل تکی و پاف جلو مبلی و سایر لوازم دیگر برای متفاوت تر دیده شدن سرویس خواب نوجوان بهره بگیرید. تم های رنگی که برای سرویس خواب های نوجوان انتخاب می شود بسته به سبکی که برای ایده پردازی انتخاب می کنید تم رنگی شما می تواند تفاوت پیدا کند.

بر فرض ایده پردازی به سبک سلطنتی نیاز به یک سرویس خواب نوجوان با تم رنگی طلایی دارد. سبک کلاسیک سرویس خواب چوبی را طلب می کند و در نهایت برای ایده های مدرن به شما توصیه می کنیم از یک سرویس خواب با تم های رنگی فانتزی استفاده کنید.

با استفاده از استیکرهای دیواری، پرده های رنگی، دیوار کوب های فانتزی و سایر گزینه های دیگر می توانید به دیزاین اتاق خواب و سرویس خواب نوجوان اتاق فرزند خود بپردازید.

 

کپل پا – سرویس خواب نوجوان – سرویس خواب نوجوان (کپل پا، بهترین مرکز خرید) - 5

 

سرویس خواب نوجوان برای پسرها

سرویس خواب نوجوان برای فرزند پسر شما قدری شاید حساس تر از سرویس خواب دخترانه انتخاب شود؛ زیرا دختر خانم ها با ست کردن وسایل به راحتی می توانند به یک دیزاین ایده آل و زیبا دست پیدا کنند؛ اما برای دیزاین اتاق خواب های پسرانه باید خود دست به کار شوید.

از همین رو به شما توصیه می کنیم در صورت داشتن فضای کافی از یک سرویس خواب که متشکل شده است از تخت خواب، میز کنار تختی، کمد، کتابخانه و میز تحریر بهره بگیرید. این مهم را همانند اتاق خواب دخترانه می توانید با تم های رنگی که به سبک و سلیقه فرزند شما مرتبط است به انجام برسانید.

بر فرض برای ایده پردازی به شما توصیه می کنیم از سرویس خواب قهوه ای با رگه های از رنگ آبی یا مشکی استفاده کنید. یا اینکه می توانید از یک سرویس خواب نوجوان سفید مشکی برای دیزاین کمک بگیرید.

سرویس خواب نوجوان برای پسرها را می توانید با رو تختی های عروسکی که شخصیت های مورد علاقه آن ها را به تصویر کشیده است دیزاین کنید. این مهم را می توانید با یک نور پردازی زیبا با استفاده از آباژورهای ایستاده تکمیل کنید.

 

ویژگی های سرویس خواب نوجوان

 

ارتفاع

یکی از مهم ترین ویژگی های سرویس خواب نوجوان، ارتفاع مناسب هر کدام از اجزای آن است. در تخت خواب نوجوان، داشتن ارتفاع مناسب برای گردش هوا درون آن بسیار حائز اهمیت است. این ویژگی برای جلوگیری از تجمع میکروب ها در اثر رطوبت و گرما درون تشک تخت می باشد.

پس تخت خواب کودک شما باید در ارتفاع مناسبی قرار داشته باشد تا هوا به راحتی درون تشک تخت در جریان باشد. نوجوانان در سن رشد قرار دارند و قد آن ها هر روز بلند تر می شود، اما نکته ی مهم این است که ارتفاع کمد لباس و میز کامپیوتر یا میز تحریر چقدر باشد؟ ارتفاع کمد و میز های سرویس خواب معمولا به صورت استاندارد ساخته می شوند اما شما می توانید نسبت به قد فرزند نوجوان خود، ارتفاع آن را کمتر یا بیشتر کنید.

سهولت در جابجایی

از دیگر ویژگی های سرویس خواب نوجوان، سهولت در جابجایی آن است. اگر شما در خانه ای اجاره ای زندگی می کنید یا شغل شما به گونه ای است که هرچند وقت یک بار مجبور به جابجایی می شوید، باید سرویس خوابی خریداری فرمایید که از قطعات محکم و با کیفیت ساخته شده باشد تا در صورت جابجایی های متعدد و باز و بسته کردن های مداوم آسیب نبیند و مقاوم باشد.

علاوه بر آن شما می توانید در هنگام خرید، وزن سرویس خواب نوجوان را نیز مد نظر داشته باشید تا در هنگام جابجایی و حمل و نقل، سنگینی آن مشکل ساز نشود.

 

کپل پا – سرویس خواب نوجوان – سرویس خواب نوجوان (کپل پا، بهترین مرکز خرید) - ویژگی های سرویس خواب

 

جنس سرویس خواب نوجوان

برای خرید یک سرویس خواب نوجوان عالی، باید جنس آن را هم مد نظر بگیرید. با فرزند خود مشورت کرده و تصمیم بگیرید که از چه جنسی در سرویس خواب استفاده شود. امروزه سرویس های خواب را از جنس چوبی، ام دی اف، ملامینه، فلزی و ترکیب این متریال ها ساخته می شوند.

اگر قصد خرید سرویس خواب چوبی را دارید، قبل از خرید از کیفیت چوب استفاده شده در آن اطمینان حاصل نمایید. هم چنین به علت استفاده از جلا ممکن است سرویس بوی نا مطبوعی داشته باشد، پس این نکته را نیز مد نظر داشته باشید و به آن توجه کنید؛ چرا که ممکن است این بوی نا مطلوب باعث ایجاد حساسیت های پوستی و تنفسی در فرزند نوجوان شما شده و پیامد های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

در خرید تخت های فلزی نیز باید بسیار دقت کنید تا پایه ها و گوشه های تیز نباشد. حتی ممکن است زایده های تیزی در گوشه و کنار سرویس خواب وجود داشته باشد که موجب ایجاد خراش و آسیب رساندن به کودک، پتو، تشک، بالش و لباس های او خواهد شد.

برای اینکه بتوانید با خیال آسوده خرید کنید، بهتر است سرویس خواب نوجوان را از فروشگاه های معتبر و خوش نامی که ضمانت نامه ی بازگشت کالا و وجه را دارند، خریداری کنید تا هم از کیفیت کالای خریداری شده مطمئن شوید و خریدی ایمن و مطمئن داشته باشید.

 

کپل پا – سرویس خواب نوجوان – سرویس خواب نوجوان (کپل پا، بهترین مرکز خرید) - جنس سرویس خواب نوجوان

 

قیمت سرویس خواب نوجوان

قیمت سرویس خواب نوجوان با توجه به جنس و متریال، نوع چوب بکار رفته، مقدار چوب و طرح های استفاده شده در آن متفاوت است. تخت های فلزی معمولا قیمت های ارزان تری نسبت به دیگر جنس ها دارند، در صورتی که سرویس های ام دی اف و چوبی به علت ظرافت به کار رفته نسبت به قیمت بالای آن طرفدارهای بسیاری دارد.

مخصوصا خانواده های خوش ذوق که به دنبال زیبایی و ظرافت در اتاق فرزند خود هستند بیشتر طالب سرویس خواب از جنس ام دی اف هستند. البته در خرید سرویس های ام دی اف و چوبی باید به قسمت های برش خورده دقت کرد، زیرا ممکن است در اثر برش اشتباه قسمت های لب پر و کج و معوج وجود داشته باشد.

رنگ سرویس خواب نوجوان

رنگ سرویس خواب، برای نوجوانان بسیار حائز اهمیت است. ضمن اینکه در اتاقی که سرویس خواب آن از رنگ دلخواهشان استفاده شده است احساس راحتی می کنند، در روحیه و آرامش آن ها نیز تاثیر بسزایی دارد.

با اینکه مسئله ی انتخاب رنگ در سرویس خواب نوجوان یک امر شخصیتی است و سلیقه ی اشخاص متفاوت است، بهتر است به چند نکته در این مورد توجه کنید تا انتخاب بهتر و مناسب تری داشته باشید.

 

کپل پا – سرویس خواب نوجوان – سرویس خواب نوجوان (کپل پا، بهترین مرکز خرید) - رنگ سرویس خواب نوجوان

 

اول اینکه با توجه به سن و شخصیت فرزندتان خرید کنید. مثلا رنگ های جیغ برای نوجوانان هجده یا نوزده ساله مناسب نیستند. همانطور که رنگ هایی مثل مشکی و سفید یا طوسی ساده برای نوجوانان پرشور دوازده ساله مناسب نیستند. پس برای انتخاب رنگ و مدل سرویس خواب نوجوان علاوه بر علایق، شخصیت و روحیه فرزند خود را نیز مد نظر قرار دهید و خریدی عالی داشته باشید.

نکته ی دیگر اینکه اگر اتاق خواب فرزندتان کوچک است، در سرویس خواب، از رنگ های روشن تر استفاده کنید تا محیط اتاق بزرگ تر و دل باز تر دیده شود. رنگ سفید بهترین گزینه برای بزرگ تر و دل باز تر دیده شدن اتاق می باشد، از طرفی رنگ قهوه ای نیز رنگی است که هیچ وقت از مد نمی افتد و جلوه ای خاص دارد.

حالا انتخاب رنگ بر عهده ی شما و فرزندتان است. با آگاهی کامل و با بررسی اتاق خواب، سرویس خواب نوجوان مناسب با آن را تهیه کنید.

جمع بندی

آرایش اتاق خواب یک هنر نیست، به طور جدی، این یکی از مهم ترین بخش های مربوط به طراحی داخلی است. هر کس می تواند فضای مورد علاقه ی خود را فقط با اندکی تفکر و استفاده از تجربیات طراحی کند. در حقیقت، شناختن نحوه ی تنظیم وسایل در اتاق خواب نوجوان، یک بخش بسیار جالب از زندگی روزانه می باشد. شما می توانید از طراحی اتاق و جابجایی سرویس خواب نوجوان نهایت لذت را ببرید.

تخت، بخش مهمی از مبلمان در هر اتاق خواب است و به طور طبیعی نقطه ی کانونی است و با قرار دادن آن در نقطه ی مناسب می توانید بقیه ی سرویس خواب نوجوان را نیز به زیبایی بچینید.

کپل پا، ارائه دهنده ی خدمات سرویس خواب نوجوان در کل کشور

کپل پا با ارائه ی خدمات فروش و پس از فروش با هدف جلب رضایت مشتری از پیشروان صنعت سرویس خواب نوجوان و سیسمونی می باشد. این فروشگاه با داشتن سرویس حمل بار رایگان در تهران و کرج و حمل بار با هزینه ی نصف قیمت در شهرستان ها و تحویل فوری محصول در هفت روز به خریدار، گام های بلندی در جهت حفظ رضایت مشتری برداشته است.

همچنین کپل پا ضمانت بازگشت وجه بی قید و شرط دارد که در صورت نارضایتی خریدار از کیفیت محصول خریداری شده تمامی وجوه پرداختی را بدون قید و شرط باز می گرداند. همان طور که گفته شد این فروشگاه با حذف واسطه و امکان خرید مستقیم از کارخانه قیمت ها را تا زیر ۵۰ درصد قیمت بازار کاهش می دهد.